Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki miért hord bakancsot?...

Ki miért hord bakancsot? Pl:valamilyen stílust képviselsz...én nem kategorizálom magam..nem vagyok se rocker se punk stb...csak egyszerűen tetszik és ezért hordom..szerintetek ez baj?(Bocsi,ha hülyén fogalmaztam)

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Lányként,mert nagy lábam van és ezt mindig kapok a méretemben :)))
2021. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mjért lenne baj? Az a lényeg hogy neked tetszik.
2021. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Télen szoktam túrabakancsot, amikor minden le van fagyva. Sokkal kevésbé csúszik, mint a csini kiscsizmák.
2021. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel azért, mert vacak a bokaszalagjaim, és a bakancs rendesen fogja, megtámassza a bokáimat. Plusz kényelmes viselet, főleg ha zselés / teherkönnyítő talpbetéttel használod.


Nem, nem baj, ha szereted, mert tényleg kényelmes tud lenni.

2021. szept. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes.
2021. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled. Tetszik és kész. Nem túl gyakran, de felveszem valamelyiket. Jól variálható.
2021. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én punk vagyok, martens bakancsot hordok, tornacipőt, sneakert amihez kedvem van. Azt hordd amiben jól érzed magad és kényelmes :)
2021. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!