Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csíp a Mycosid hintőpor?

Soma9111 kérdése:

Miért csíp a Mycosid hintőpor?

Figyelt kérdés

Ágyéktáji részén, gombára, vagy csak sima be pállásra gondolok. Égő - viszkető érzés, pici piros pöttyök jöttek ki pár napja,mit tudtok javasolni?

Miért csíphet kegyetlen módon mikor rá szórom a port?

(30/f)

Próbáltam köröm virág, teafa olaj 100% - os, a vízbe csepegtetek pár cseppet fürdésnél, köröm virág por, canesten, meg most vettem exoderil sandoz krémet is.

Meg meg emeltem a c vitamint is, és mellé iszok gyömbér teát állítólag jó az is.

Mit javasoltok esetleg?

Volt már valaki ebbe a helyzetbe?

És ki mivel gyógyult meg? És mennyi idő lehet?



#fertőzés #bőrgomba #mycosid #Ágyéktáji #Ágyéktáj #Be pállás
2021. szept. 13. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy picit összezavartál. Akkor most a Mycosidtól allergiád lett, és emiatt viszketsz, vagy a bőrgombára kérsz tanácsokat? Mert a fentiekből ez számomra nem derült ki.
2021. szept. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A bőrgombára használom a mycosidot
2021. szept. 14. 05:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagyis azt hiszem hogy az, mer a sima be pállás máskor el múlt 3 nap alatt, ez meg már egy hete megvan.
2021. szept. 14. 08:58
 4/8 anonim ***** válasza:

"A bőrgombára használom a mycosidot"

Igen, erre rájöttem. De aztán panaszkodsz rá, hogy csíp. Akkor lehet, hogy valamelyik összetevőjére érzékeny vagy. Ha így van, akkor talán jobb lenne kenőcsöt használni. Látom vettél több fajtát is. A kezelése több hét is lehet. Nem használ egy hét alatt.

2021. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendben, és köszönöm válaszod.

Valamelyik csak be válik. 🙏

2021. szept. 14. 11:03
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor az azt jelenti hogy ne is használjam?

Attól függetlenül még lehet hogy hat nem?

Lehet így jelzi, hogy pont hogy ér valamit.

2021. szept. 23. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kellemetlen neked a csípés, más bajt (pl, allergiás kiütés) nem okoz, akkor használhatod. Bár nem jellemző, hogy csípne. Talán felmaródott a bőröd, és emiatt. Igen, ettől független, lehet, hogy hat, de allergiás tüneteket okoz, akkor ne használd.
2021. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod 🙏

Abba hagytam, mer elviselhetetlen lett.

Mikor rá szórom, úgy csípi, hogy fél óráig fetrengek a földön tőle >< de utána órákig semmi baj, viszont, most át állok majd a canesten plus spray - re.

2021. szept. 24. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!