Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Daewo Matiz-t szeretnék...

Daewo Matiz-t szeretnék vásárolni a közeljövőben, ha van valakinek ilyen autója jellemezné nekem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még a kérdésed, sajnos csak most olvastam. Nekem ilyen Matiz II-s autóm van és imádom! Megy mint a rakéta, nagyon kényelmes keveset eszik vezetni is kellemes nekem nagyon bejött! Külsőre is jól néz ki, kis pici autó városban ideális könnyen lehet parkolni vele meg ilyesmi.. Elég megbizható is, ha oda van rá figyelve. Sajnos vannak "gyerekbetegségei" amiket hajlamos ijesztgetni az embert pl az enyém hideginditás után lefullad ha nem adok gázt ez valami elekronos kütyü vagy gyujtáselosztó, AC pumpa nem értek hozzá de ezek a gyengeségei ennek az autónak. Ettől függetlenül imádom!
2011. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!