Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi a havi rezsitek? (Víz,...

Mennyi a havi rezsitek? (Víz, gáz, villany-esetleg internet, tv, telefonszámla) Hogyan tudtok spórolni és min?

Figyelt kérdés
Tippeket várok!Én 55nm2-en lakom.
2010. aug. 31. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi, 46nm-en lakunk 2-en. 40körül van a rezsi, nem panel.

Spórolni úgy lehet, hogy feleslegesen nem folyatod a vizet, nem égeted a lámpát, ha egyedi fűtésetek van, és nem vagytok otthon, alacsonyabb fokozatra veszed. Éjszakára sem hagyod 26-27 fokon. Úgysem egészséges melegben aludni. Kb. ilyenek.

2010. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pl.amikor már sütétedik és villanyt kapcsolok,csak az asztali lámpát kapcsolom fel.Tanulni úgyis az asztalnál szoktam,egyébként pedig midnent látok a szobában akkor is ha csak az ég.Ha kimegyek a szobából lekapcsolom a villanyt.Fölöslegesen nem megy a tv vagy a sz.gép,főleg nem egyszerre.Ha elutazunk mindent kihúzunk az áramból.

Mosogatáskor valamelyik edénybe amit úgy is el kell mosni engedünk meleg vizet így csak amikor elöblítjük akkor folyik a víz,akkor sem meleg,csak langyos.

Zuhanyozunk és nem fürdünk a kádban.

Ha ugyanazt nézzük a tv-ben akkor azt egy szobában tesszük és nem 2 tv-n megy ugyanaz.


Télen lefekvés előtt max. 1 órával feljebb veszem a fűtést 3-asra.Mielőtt lefekszem visszaveszem 2-esre.Este így van 22-23°C,reggel 21-22°C.Mielőtt elmegyek sulira leveszem egyesre.

Mikor hazaérek meg feljebb veszem a konvektort 2-esre.Fölösleges agyonfűteni a lakást ha nem is vagyunk otthon.

Egyébként meg veszünk fel hosszúnadrágot és pulcsit,hogy ne kelljen még melegebbre fűteni a lakást.


azt nem tudom,hogy mennyit fizetnek a szüleim.Egyébként 70nm2-es lakásban élünk.

15/L

2010. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!