Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bejön egy lány,és valószinüleg...

Bejön egy lány,és valószinüleg énis be jöhetek neki ugy vettem észre...van rá esély hogy ő kezdezményez?zavarba jövök ha vele beszélek...

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet rá esély, de minimális. Ha örökké másra vársz, hogy lépjen, akkor abból valószínűleg nem lesz soha semmi.

Kezdeményezz te. Ha egy suliba jártok, akkor valamilyen tanóráról, vagy tananyag miatt kérj segítséget, esetleg mondhatod, hogy tetszik valamelyik ruhája (pl. póló), hol vette, vagy ilyet szeretnél ajándékba adni... Mindegy, ha nem így van, de indító témának jó.

2021. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Több tip?más véleményét is vàrom...
2021. szept. 18. 00:47
 3/3 anonim válasza:

Mond el neki.Pl írj rá facebokon. Ja és nem kell egyből elmondani beszélges vele legyél vele kedves dicsérd lányok imádják ha dicsérik nyerd el a bizalmát és csábitsd el

Én is annó így voltam éreztem hogy tetszem a csajnak csak hogy flegma volt amikor meg majdnem elértem hogy kedves legyen és nyíljon felém megbantottam de nem tudtam hogy sértödékeny ennyire végül bocsánatot kértem pár hónap múlva és megbocsátott utána szép lassan megkedvelt bizot benem majd össze jöttünk és már 9 éve vagyunk boldogok együtt semi pénzért nem adnám imádom!!!

2021. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!