Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik hangzik...

Szerintetek melyik hangzik jobban? Nevet kéne választani.

Figyelt kérdés

Oké ezek a lehetőségek vannak a szeredi vezeték névhez:

Nox

Dani

Dávid

Azar


Nos szerintetek? Melyik hangzik jól? ( Nem rendes embernek lenne ez a név csak szimpla kísérlet) köszönöm a válaszokat 😁



2021. szept. 20. 04:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nox hangzik a legjobban :) Amúgy, kinek kell név? (Kíváncsi vagyok)
2021. szept. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
61%
Nekem is a Nox tetszik a legjobban, de az Azar se rossz.
2021. szept. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Szeredihez egyik sem passzol.

Nox utónévről nem tudok.

2021. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
79%
Így elsőre max a Dani.
2021. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Csillus30 válasza:
83%
Szeredi Dávid
2021. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Azar és Nox nem anyakönyvezhető!

Azár és Azarél igen.

Női anyakönyvezhető nevek Azra a leghasonlóbb)


A nem rendes ember az milyen? Olyan mint te aki még a családnevet sem tudja helyesen leírni? :D

2021. szept. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)

Ez egyfajta "kutató" házi volt amit kaptam és itt a lényeg hogy kell egy vezetéknév és hozzá pedig pár különleges kersztnév és az volt a lényeg hogy melyikre szavaznak többen illetve melyiknek van szép különleges hangzása:)

2021. szept. 20. 12:29
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Azt nem mondta a tanár, hogy nem illik lepontozni az ilyen jellegű kérdésekre adott válaszokat?
2021. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit:/

Mindenkinek zöld pipát adtam függetlenül attól hogy mit írt.

2021. szept. 20. 20:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szered Inox ? Ez kicsit olyan, mintha valaki a szeren lenne (dr og) és attól inogna, és akkor kérdeznék tőle, hogy Szeren inogsz?? Tehát ezt totál nem ajánlom.

Szeredi Dánielről nekem "Dí dá dú, te vagy az a nagy-szá-jú" jut eszembe; én erre asszociálok, bocsi; szóval szerintem ez se passzol annyira; meg még ott túl pattogós, túl mondókás; túl gyerekmondókás lesz a közepén. Aminek az a lényege, hogy szórakoztatva tanít. Bővülhet a szókincs, a ritmusérzék, memóriát fejlesztheti, stb. de tehát én most a szórakoztatva tanít, tehát, hogy szórakoztatva; ezt szeretném én itten kihangsúlyozni; hogy szóval ilyen vidám kis rugózós, pattogós mondókákat direkt gyerekeknek csinálnak azért, hogy szórakozzanak a gyerekek, tehát ez a név a dallamossága miatt így kicsit muris lenne szerintem sajnos; pedig amúgy imádom a Dániel nevet, de szóval szerintem ehhez a vezetéknévhez önmagában nem illik, max úgy akkor , hogy kéne valami közé, a két név közé.


Dáviddal már kicsit jobb, ez még akár jó is lehet, ha valaki szereti a Dávid nevet; én nem szeretem, de ezzel végülis passzol, mostahogy próbálgatom ezt a nevet így kimondani.


Szeredi Azar; középen összeolvad Diazzá amúgy:) De szal nekem ez túl fura, egyáltalán nem illik össze, úgyhogy maradjatok a Dávidnál. :):) Ezekből az passzol a best módon. :):)

2021. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!