Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megszületésed előtt tudnád...

Ha megszületésed előtt tudnád hogy melegnek születsz, és azt is tudnád, hogy Orbán lesz az az "uralkodó" évtizedekig, pont amikor az aktí időszakod éled. Akarnál-e megszületni ?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 11:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha megszületésed előtt tudnád hogy melegnek születsz, és azt is tudnád, hogy Orbán lesz az az "uralkodó" évtizedekig, pont amikor az aktív időszakod éled. Akarnál-e megszületni ? V, kimaradt, javitva.
2021. szept. 24. 11:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a melegek nem szexelheznek vagy mi?
2021. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, nem a felvrtésére kérdeztem rá. Az élet nem csak "abból" áll... De amikor az együttélés korlátozása, és el nem ismerése, a megkereshető jövedelmek korlátozása áll a középpontban, ez "nemzetpolitika" azért az gáz.. Nem is kicsit.
2021. szept. 24. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a másik lehetőség, ha azt választom, hogy nem akarok megszületni? Válogathatok az adott korok között? Lógatom tovább a lábam egy felhő széléről? Vagy bennmaradok anyámban??
2021. szept. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akár, végül is az aki egy háborús konfliktus közepébe születik, és gyerekkélnt meg is hal, az nem választhat. Ez egy lehetőség lehetne, ma még csak scifi, regények témája. Nem lenne rossz a valóságban is, elkerülhető lenne a felesleges szenvedés.
2021. szept. 24. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Én ha választhattam volna, hogy megszületek-e vagy nem, akkor a nemet választottam volna. Nem vagyok meleg. Ha belegondolsz az élet nagy részében azt kell csinálnod, amit nem akarsz pl. dolgozni (legtöbb ember nem kedvtelésből csinálja). Utána vannak betegségek, balesetek, problémák, társadalmi elvárások, napi szintű konfliktusok emberekkel akár az utcán, tömegközlekedésen, boltban. Aztán megöregszel és már annyira szenvedsz, hogy inkább meghalnál, mert már járni is alig tudsz és jönnek hozzá a betegségek is, a hátralévő időded kórházakban kell töltened, míg meg nem halsz.


Ennél mennyivel egyszerűbb nem is létezni?

2021. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A régi német filozófusok egy része is ha jól tudom ide jut, a legjobb ha meg sem születünk.. Igy elkerülhetjük a szenvedést, ami az életnek valóban megkerülhetetlen része. Köszönöm a hozzászólásokat !
2021. szept. 25. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!