Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz,hogy hostess...

Mi kell ahhoz,hogy hostess munkahelyen megfeleljek?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok,már minden oldalt megnéztem hogy ahol lakok,és a környékén mi munka van.

Gyakorlatilag egy helyre azért nem vagyok jó,mert nincs főiskolai végzettségem,a másikra azért mert nincs 5 év tapasztalatom,a harmadikra meg azért mert ott a hirdetés,én meg felhívom őket csak betöltötték már az állást...(pedig az oldalon ott van,hogy új és hogy keresnek)

Már a teljes bizonytalanság veri az ajtót...

Ezt a cuccot találtam,nem tudok jobbat... Ez van a városban még,ahova nem kell 20 év tapasztalat pénzügyi állami agyhalott közigazgatási bizonyítvány meg mindenféle pereputty,amim nincs.

Mit kellene tennem,hogy mikor esetleg megkeresem őket felvegyenek,és azt mondják hogy okés csináljad,holnaptól lehet kezdeni?


2021. szept. 24. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hostESS-t keresnek, ne is próbálkozz! Az ilyen munkakört betöltő férfi HOST.
2021. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az is van.

Mihez kell ott érteni?

Mik az elvárások általában? :/

Mást már nem találtam... Ha ez van hát ez van...

2021. szept. 24. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia, idegen nyelvismeret (minél több van, annál jobb), tapintatosság, talpraesettség, társalgási készség, kellemes külem stb.
2021. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!