Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hobbit ajánlotok?

Milyen hobbit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami hobbit. Írok kicsit magamról, hátha ez segít. :) Szóval. Szeretem a zenét, főként punkrockot hallgatok (de szeretem a klasszikusokat is). Szeretem a rendet, 4-es 5-ös tanuló vagyok, 14 éves, lány. Nőiesen öltözködök, szóval nem követek így semmilyen stílusirányzatot. Szeretek élni, színesben lenni, növesztem a hajam. Imádom a pszichológiát, sokat utazok vonattal. Érzékeny típus vagyok. Szeretem a rendet, a szobámban mégis rendetlenség van, azért általában összepakolok, mert valamikor megjön rá az ihlet... :D Nem szeretek sportolni, szeretek mindent megtervezni. Kreatív és preciz vagyok. :) Nincs sok pénzünk (ahogy szerintem manapság nem sok embernek), tehát nem nagyon tudunk fizetni nagyobb összegeket. A zsebpénzem havonta mind elmegy a vonatjegyre, párszáz forintom marad csak. Hát... ennyi lenne. :)


Lehetőleg értelmes válaszokat adjatok, előre is köszi. :)


2010. aug. 31. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Festészet ?
2010. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kezdj el valamilyen hangszeren játszani
2010. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kreatív vagy? Kis figurák varrása a maradék anyagból. ez mondjuk akkor jó, ha van olyan ismerősöd aki varr, és sok anyaga van, esetleg nagymama, azoknak van ilyen régi köténye, amit szétszabhatsz.

Rajzolás? Nem kell hozzá, csak papír, toll vagy ceruza.

Kollázs vagy montázs készítése? Versírás, ha van benned késztetés. Különböző dolgok gyűjtése. (én pl gyűjtöm a nagyon kicsire hegyezett ceruzákat, amik már olyan kicsik, hogy nem lehet velük írni)

Virág és falevél lepréselése, majd kép készítése belőle.

Olvasás, vagy egy könyvtári olvasójegy kell hozzá.

2010. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
zenélés(gitár, dob),éneklés,rajzolás(manga pl), koncertek
2010. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gitár ;D Imádok gitározni, és imádom a gitáros lányokat ;D
2010. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!