Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen hobbit ajánlotok, vagy...

Milyen hobbit ajánlotok, vagy valami mást, amivel kicsit egyedibb lehetne egy lány? És hogyan lehetne bátrabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Barátnőm 13 éves, és szegény nagyon önbizalom hiányos. :(

Tegnap átmentem hozzá beszélgetni. Azt mondta, hogy nincs hobbija és, hogy zenei/öltözködési ízlése is. Olyan semmilyen... Ezzel igazából egyetértek, csak eddig nem mondtam neki, mert féltem, hogy megbántom. Mindig azt mondja, hogy olyan szeretne lenni, mint én, mert szerinte csinos vagyok, mindenhez értek és eszem is van... Kissé túloz és ezt mindig mondom neki, de nem tágít.


Hobbija.... Nincs hobbija. Ezt úgy képzeljétek el, hogy hazamegy és nézi e tv-t vagy gépezik. Még saját maga szerint is unalmas az élete... Próbáltunk rájönni, hogy mi az amit élvezne és, hogy mi az amihez ért. Sajnos nem jutottunk semmire! :( Rajzolni nem tud, énekelni és táncolni sem.Humorérzéke nem igazán működik és tudom, hogy bunkóság ezt mondani, de elég butácska. Még soha nem olvasott könyvet, de nem is ajánlottam neki, úgy gondolom nem tudná élvezni. Mondtam neki, hogy játszhatna hangszeren is, még meg is tanítanám. De ő még kiskorában zongorázott és emlékszem rá, hogy már akkor sem ment neki... És tudom (ő is tudja), hogy nem lenne elég akaratereje a megtanulásához. A ritmusérzéke sem az igazi.



Az a helyzet állt fel, hogy már majdnem sír, és azt kérdezi, hogy hogyan kell beszélgetni valakivel, stb... És tényleg, ha valaki hozzászólnak akkor elpirul és motyog... Ha meg egy fiú kezd beszélni vele, sokszor nem is válaszol. Látszik rajta, hogy fél. Valójában én sem nagyon tudok kommunikálni az emberekkel, de az én helyzetem nem ennyire súlyos.Ilyen tőmondatokat szoktam váltani az emberekkel. A hangom viszont sokszor megbicsaklik és szinte soha nem nézek az emberek szemébe...


Hogyan lehetnénk bátrabbak? Főleg a barátnőm.


Ami viszont mindkettőnk problémája, az az, hogy telefonon nem tudunk beszélni! Kb. ilyen egy telefonbeszélgetésünk (akárkivel)

Valaki: Szia!

Én: Öö... Heló

Valaki: Hogy vagy?

Én: Hát...Hát jól. És te? (szégyenlősen nevetek, és közben végig olyan furcsa a hangom. Sokszor megbicsaklik és nem tudom az érzéseimet, hangulatomat kifejezni. Mindig olyan sznob vagyok...)

Valaki: Én is. Mit csinálsz?

Én: Izé... Hát mindent. Hát tv-zek meg gépezek... Hát úgy mindenfélét. Khümm... Igen. Te?

Valaki: Én most tanultam.

Én: Az jó. Az jó. (Sokszor megismétlem magam, nem tudom, hogy miért)

Valaki: Aha

... Hosszú csend...

Én: Ööööö...

Valaki: Hát...

Én: Na jó most megyek is! Mert... Megyek is! Majd izéé... Hát majd beszélünk... valamikor... aha.... Na jó szia!

Valaki: Szia!

Én: Helló! Szia-szia!


Ez szégyen. A barátnőm vallomása szerint ő még rosszabb.

:(


Én rock zenét hallgatok, ő pedig nem igazán hallgat semmit... Mindig más tetszik neki. Megmutattam a youtube-n pár olyan előadó dalait, akiket kedvelnek a tinik. Katy Perry, Bruno Mars... Azt mondta tetszenek neki. Ajánlottam, hogy nézegessen meg több klipet is, és majd írja le, hogy melyikek nyerték el igazán a tetszését.



Hogyan találjuk meg az egyéniségét? (tudom, hogy ezt nem kéne keresni, de tényleg reménytelennek tűnik...)

És hogyan lehetnék én is, de legfőképpen ő magabiztos?


Segítségeteket előre köszönöm!

13/L


2011. szept. 15. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Frodót ajánlanám, leghíresebb hobbit. THEY'RE TAKING THE HOBBITS TO ISENGARD!!!!
2011. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egyébként tök jó poén lenne, de így századszorra sokkal inkább idegesítő...
2011. szept. 16. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer se láttam még ezt a poént. Csinálja azt amit akar, mi ezt nem dönthetjük el így, nem ismerjük teljes mértékben.
2011. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

próbálkozni kell, amúgy szerintem vmi önvédelmi sport lenne a jó, nekem jót tett, amúgy a korral jön kicsit az önizalom de inkább kommunikáció. 18 vagyok, a gimiben most érzem azt, hogy bárkivel tudok beszélni.


miket hallgatsz amúgy? :D

2011. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a lovaglásban találtam meg önmagam, nem épp a legolcsóbb hobbi, de nagyon nagyon jó :)

És egészséges is.

Ha valaki nem hűdetehetséges, akkor sem kell elkeseredni.

2011. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!