Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaperek, Vampire Vape Grape...

Vaperek, Vampire Vape Grape aroma vélemények?

Figyelt kérdés

Csak annyi lenne, mi a véleményetek a Vampire Vape Szőlő ízű aromájáról? A Pinkman nálam jelenleg a midnennapi, nagyon szeretem, 15%ban keverem 70/30as alaphoz, a Heisenberget is próbáltam, hiába kiválóak az értékelési, engem nem győzött meg, pedig direkt a szőlő miatt próbáltam ki, de nekem a mentol túl sok benne.

Ezért gondoltam a sima VV szőlő aromára, hogy ki kellene próbálnom. Csak sajna nincs belőle 10ml-es kiszerelés, csak 30as,így ha nem ízlik esetleg, kuka az egész. Ezért kérdeznélek Bennetek, akik próbálták már, szeretik esetleg, hogy milyen az íze, érdemes e megvenni, mik a tapasztalatok?

Kóstoltam már Shake and vapeket, többek közt a Big Mouth-tol, többet is, egyik sem volt az igazi, így álltam rá a VV-re, azon belül is a Pinkmanre. Most bővíteném a listám, a szőlővel, ha már a Heisenberg sajnos nem az én világom. Ha valakinek van kedve, ossza meg velem tapasztalatait. Köszi.



2021. szept. 26. 12:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!