Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A telegram mire jó? Mármint...

A telegram mire jó? Mármint az alkalmazás?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy vannak e magyar nyelvű csoportok ott? Ismerkedés céljából mert én nemigen találtam...

2021. szept. 28. 08:55
 1/7 KmsRys ***** válasza:
67%
Az egy biztonságos chat szolgáltatás, ami nem lopja az adataidat, mint a Facebook és társai. Arra jó, hogyha egy olyan chat szolgáltatást szeretnél, ami tiszteletben tartja az adataidat, más különlegessége egyébként nincs.
2021. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Vannak csoportok..nem sok de van néhány. Rengeteg beteg használja mert könnyen visszavonhatod a dolgokat és az alkalmazás nem reagál semmit ha tiltott tartalmat osztasz meg. Bármit/bárkit keresel tökéletesen kell beírnod. Nem javít ki és nem ad ki hasonlóakat. Ezért nem tudsz nagyon kulcsszavakkal böngészni a csopik között.
2021. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Esetleg tudtok e magyar csoportokat?
2021. szept. 29. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is keresnék csoportokat, de arra sem jöttem még rá, hogy hogyan lehet ezeket "felfedezni". Vagy olalakat.
2021. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Attól függ, mi érdekel benneteket. Be kell írni a keresőbe az esetlegesen kapcsolódó szavakat és annak ANGOL megfelelőjét is. Aztán hólabdaszerűen rá lehet akadni a többi érdekes csoportra.
2021. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
56%
ez egy kémprogram, még fel sem mentem az alkalmazás kezelőfelületére de már az unokatesóm rámirt hogy hello, holott nem is adtam engedélyt hogy olvassa a névjegyeim ! Engedélyt kér a hivásnaplóm olvasására, valamint automatikusan tölti le a fotóim és videom, ez milyen ? Ez egy kémprogram, semmi más.Elkéri a telefonszámod másként nem tudod használni.
2023. jan. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mire kell a telefonszám? Messengerhez nem kell telefonszám.
2023. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!