Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor most Sátánista vagyok?

Akkor most Sátánista vagyok?

Figyelt kérdés

Nem utálom Istent,viszont nagyon nagyot csalódtam benne. És ez fura lesz most de ha kiderülne hogy igen,ő a jóság én már akkor sem akarok úgy hinni benne mint régen.

Meg vagyok keresztelve,még templomban is mikor mindig mondják hogy ő a jó meg a Sátán rossz csak magamban grimaszolok egyet...

Nem akartam ellene fordulni de elszomorított...

És igen nagyon haragszom rá amiért hagyja így szenvedni az embereket. Lehet hogy önző vagyok de akkor is így gondolom.

Nem követem a Sátánista sztorikat,de ha meghallom hogy Sátán én nem megijedek hanem nem tudom hogy fejezzem ki valahogy nem rosszat érzek .

És nem feltétlen kell rossznak lennie,én nem gyűlölöm Istent csak csalódtam,és meg is vagyok gyónva szóval fura ez így,de szerintem nem kell.feketébe járni ahhoz hogy valaki Sátánista legyen,nem akarok az lenni csak hajlok afelé ,tényleg nem tervezem de gondoljatok hülyének ha valami nem megy én mindig Luciferre gondolok,mert akkora hatalma van,és sokat bántották és amikor arra gondolok hogy 1 nap majd visszaadom nekik rettenetes öröm fog el,meg ha sírnak ha szenvednek. Ha pedig Luciferre gondolok az van bennem hogy csináljam.meg,hogy erősebb leszek. És az sem érdekel ha ő a rossz oldal már úgy érzem hogy inkább lennék a pokolban mint egy Istennel aki hagyja hogy ártatlan emberek rákot kapjanak,meg 2 éves büntetlen kisbabák meghaljanak..nem akarok egy ilyen világban élni.

Hálás vagyok neki hogy itt lehetek de ez akkor sem jó így...

És az hogy a Sátán Isten ellen van nem azt jelenti hogy rossz,rólam mindent kitaláltak,igaz volt? Nem

A biblia nem egy hamis könyv mert Isten azt mondta ezt írják bele közbe nem is úgy van?

Gondolhattok hülyének de tökre lehet hogy így van,mivel bizonyítják hogy nem?



2021. szept. 30. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogyan tudod bizonyítani, hogy akár isten, akár a sátán létezik?

Sehogy.

Ami nincs, azt nem lehet bizonyítani.

Szóval, akkor járnál a legjobban, ha ezt az egész keresztény baromságot elfelejtenéd.

Fiatal vagy, még lehetsz normális ember. Rajtad múlik.

2021. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!