Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egriek, hogy jutok el ide?

Egriek, hogy jutok el ide?

Figyelt kérdés

Eger vasútállomásròl szeretnék eljutni, a Vallon utcára.

Hétfőn mennék és jönnék is vissza úgyhogy a vissza út is érdekelne hogy hanyas buszra kell majd felszálljak.

Igazábòl az a probléma hogy fogalmam sincs hol kell leszáljak , nem jártam még a vallon út fele. Előlre is köszi



2021. okt. 2. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába írom be a kiindulási helyet meg ahová megszeretnék érzkezni azt írja 500 km-re van egymástòl úgy hogy nem tudom mit csinálok rosszul de ezt már pròbáltam.
2021. okt. 2. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Már elköltöztem de senki nem írt normális választ, úgyhogy gyorsan annyit tudok segíteni, hogy a buszok többsége jó lesz.

A vasútállomástól ahol kijössz, egyből van egy megálló.

11, 12, 14 amik most is biztosan arra mennek, a Tesco, Felnémet, Berva irányába tartók jók.

Visszafelé a Lajosváros felé kell jönni, erre járnak a legsűrűbben buszok.


[link]

2021. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged nagyon aranyos vagy hogy írtál.

Már csak azt kell megtudnom hogy hol szálljak le pontosan melyik megállòba, Platán egészségház valami ilyesni nevű épületet kell keresnem.

2021. okt. 2. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!