Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenki mondogatja ,hogy...

Mindenki mondogatja ,hogy sovány vagyok meg a tanárok is hogy étvágycsinálót kéne ennem,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem is vagyok sovány,van egy srác aki nagyjából ugyanannyi kg mint én de rá senki nem mondja és ami kiakaszt hogy van egy vagy 5 kilóval soványabb lány de persze én vagyok a "legsoványabb".

A suliban tényleg leveset eszem mert nem szeretek mások előtt enni,otthon viszont nem csak ebédet meg vacsorát eszünk,sőt hozzáteszem mi olyan család vagyunk akik akkor esznek spagettit meg orsót amikor éhesek nem pedig amikor "kell".

Chipset is eszem ,de nem hízom ez nem az én hibám,anyám ugyanilyen és a nagymamám is sovány volt ennyi idősen mostanra már vagy 20 kgmal tobb mint anno


17l



2021. okt. 2. 19:56
 1/2 A kérdező kommentje:
*meveset
2021. okt. 2. 19:56
 2/2 A kérdező kommentje:
*keveset xd
2021. okt. 2. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!