Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szól a Squid Game?

Miről szól a Squid Game?

Figyelt kérdés
Még nem sikerült elkezdenem. Nagyon jónak tűnik. Vélemények és Hogy miről szól ez a sorozat?

#sorozat #Netflix #Squid Game #Nyerdmegazéleted
2021. okt. 3. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Előbb utóbb megnézem:)))
2021. okt. 3. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
A kapzsiságról, a pénzről, egy társadalmi kritika is egyben. Tanács: NE olvad el a kritikákat és (ha még nem láttad) NE nézd meg az előzeteseket sem. Úgy nagyobbat fog szólni mikor látod :)
2021. okt. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem kb egy hete, és nagyon nagyon tetszett nem néztem sok sorozatot, de ez a kedvencem lett!
2021. okt. 11. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Megértem, tényleg egy mestermunka, rendezésben, színészi játékban, zenében, történetben (legalábbis az első 7 rész, az utolsó kettő szerintem el van baltázva).
2021. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
23:20! Neked mi nem tetszett benne? Én csak szomorú voltam mert Sae-byeok Meghalt. A kedvenceim mind meghaltak. Neked kik a kedvenc szereplőid?
2021. okt. 14. 00:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak játékosok egy helyszínen konkrétabban egy lakatlan szigeten. Az aki teljesíti a 6 játékot az milliárdos lesz. Itt gyerekjátékokat kell teljesíteni, aki kiesik az nyilván elpatkol. Illetve vannak őrök is.

O őr = Egyszerű őr

▲ őr = Fegyveres őr

[ ] őr = Szabad beszédes

1. Piros lámpa zöld lámpa

2. Kötél Húzás

3. Rajzolni kell egy olyan alakzatot amilyet te választasz. Ha elrontod akkor az őr lelő.

4. Üveggolyó

5. Üveg ugrálás. Vannak olyan üvegek amelyik megtart 2 személyt is, van olyan amelyik 1-et sem, és ha ráugrik az lezuhan és letörik az üveg alatta és meghal. A Különbséget nem látod hogy melyik üveg az erősebb. Csak ha sokáig üveg gyárba dolgoztál.

6. Párbaj.

Ha minden játékban sikerült életben maradnod akkor megnyered a milliárdot, és ott lesz a számlán

2021. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

+: Van egy olyan északa ahol verekedés tőr ki. Ott meg kell magadat védened. Arra oda kell figyelni hogy késelnek is! Az őrök nem segíthetnek.


Illetve: Az őröknek is vannak szabályaik:

Nem vehetik le a maszkot a játékosok előtt vagy meghal

Nem beszélhet amíg engedélyt nem kap rá

2021. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!