Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért törölték a kérdésemet,...

Miért törölték a kérdésemet, amikor egy közszereplőnek is mondható youtuber-ről kérdeztem, teljesen normális módon?

Figyelt kérdés

Egy-egy közszereplőt számos kérdésen át szidhatnak itt a hozzászólók, vagy tehetnek fel provokatív kérdéseket.

Vannak személyek akikről semmit sem lehet kérdezni, alap dolgokat sem, még akkor sem, ha a kérdésben semmilyen tiszteletlen dolog nem volt.

Ezt nagyon nem értem.

Milyen szabályzatot sérthettem vajon?



#töröltkérdés
2021. okt. 4. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan emberek, akik felé olyan szintű gyűlöletet generál néhány ember, hogy miattuk inkább törlik a normális és semleges kérdéseket is, nehogy szétbarmolják azokat is.


"Egy-egy közszereplőt számos kérdésen át szidhatnak itt"

Én ebben nem vagyok olyan biztos. Néhány kivétel lehet van, de az ilyen kérdések nagy többségét törölni szokták.

2021. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy jelentette valaki a videót az adminoknak, vagy maguktól vették észre és úgy ítélték meg, hogy a szabályzatba ütközik, vagy minimum ütközhet és kevésbé fontos a kérdés, mint amennyire sértő lehet másra. Legalább 4-5 ponton ütközik az oldal szabályzatával az ilyesmi.
2021. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem volt sem sértő, sem szabályba ütköző. Nem nevesítettem vezetéknévvel senkit, egy teljesen normális kérdés volt, sőt, mondhatom, általános dolgot kérdeztem.

Ha most beírok pár youtuber nevet itt a keresőbe, eszméletlen dolgokat írnak róluk, már, már becsületsértő dolgokat is. Az mehet simán.

Viszont vannak személyek, akikről semmit sem szabad kérdezni. Na ezt nem értem...

2021. okt. 6. 20:24
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem. Fogadd el! A szabályzat szerint "Tilos a moderátorok döntését felülbírálni"...
2021. okt. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akár maga az illető, akár jogi képviselői, vagy csak a követői közül valaki jelentgeti az ilyen kérdéseket, vagy csak az adminok már tapasztalták, hogy előbb-utóbb ez lesz, vagy akár alaptalanul is tartanak tőle, de attól még a megelőzés szándékával csinálhatják - de lehet akár véletlen is, hogy benézte, vagy mellé kattintott egy admin.


Joguk van törölni kérdéseket, nincs jogod vitatni és nem is indokolnak, hogy ne legyen mit vitatni. Nem nagyon tehetsz semmit ellene.

2021. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezt értem. De azt nem, hogy hogyan lehet az, hogy tömegével vannak fent becsületsértő dolgok közszereplőkről, influencerekről... Ezt vajon senki sem látja? És ha ezzel bírálom a moderálást, amihez, ahogy írjátok nincs jogom, hát állok elébe. :)
2021. okt. 6. 22:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu
2021. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utólag, akár több hónappal később is törölni szokták az ilyen kérdéseket ha jelenti valaki. Amíg senki nem hajlandó, a moderátor sem látja, így törölni sem tudják. Ők kézzel és önerőből nem böngészik az oldalt, hogy vajon hol van szabálysértő kérdés - főleg nem hónapokkal ezelőttiek.
2021. okt. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Aha, igen, persze... Szerintem meg vannak személyek, akikről egyszerűen nem lehet írni, pedig influenszerkednek, tehát önként kirakatba teszik az életüket. Ma megint feltettem egy normális kérdést ugyanazzal a személlyel kapcsolatban, nem nevesítve, csak akik ismerik, jöhetnek rá, kire gondolok. A kérdésben nem volt semmi tiszteletlen dolog, sőt, még a válaszolókat is megkértem, hogy csak normális módon válaszoljanak. A kérdés egy pillanat alatt eltűnt, jött a megszokott üzenet...
2021. okt. 7. 08:11
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor éljen a konteó, ha ez neked jobban tetszik.


A napokban töröltek egy 32 oldalas Avram Latosca-s (idén januárban írták ki) és egy 28 oldalas Kaffka Mercis kérdést (idén májusban írták ki) - tehát mindkét kérdés közel fél éves vagy régebbi volt. Eddig nem zavart senkit és folyamatosan jöttek a válaszok rá, csak senkit nem érdekelt annyira, hogy jelentse azokat. Pár ocsmány válasz jelentése után a héten törölték őket.


A virágnyelven és álnevekkel kiírt kérdést is azért törlik, mert a moderátorok nem hülyék, és tudják hogy az adott személyekről újabb provokatív célzatú kérdést írtak ki.

2021. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!