Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani egy-egy...

Cherxilyn kérdése:

Valaki tud mondani egy-egy német étel,italt n-nel,q-val,u-val,v-vel,x-el és y-nal?:)

Figyelt kérdés
nagyon megköszönném.
2021. okt. 6. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nudelsuppe (metélt leves)

Nussnudeln (diós metélt)

Quarkklösse (túrós gombóc)

Quarknudeln (kb. túrós tészta)

2021. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem,

Qrvára nem,

Ugysem,

Véletlenül sem,

XD nem,

Yay, no.

2021. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettes, ezzel marha sokat segítettél neki bakszi. gondolom valami házifeladat vagy afféle. Teljesen felesleges volt írnod, ne itt vezesd le a feszkót.
2021. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Ne haragudj, nem értem.

Ha ez házifeladat-féle... az enyém? Nem. Miért nekem, nekünk kéne megoldani?

Ha a kérdező annyira ostoba, hogy egy egyszerű google-keresést nem tud megoldani, akkor nem értem, hogy jutott el az írás-olvasásig. Ha pedig nem olyan ostoba, csak lusta, akkor meg... így járt.

2021. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is kedves, hogy en segitettem, megis romlott a statisztikam...
2021. okt. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elnézve a 'statisztikádat' neked teljesen mindegy. Szeretnéd hogy adjak egy zöld pacsit? Ennek is pont annyi értelme van mint a kérdező helyett megcsinálni a házifeladatát.
2021. okt. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A statisztikamrol: osszevitatkoztam oltasellenesekkel es virustagadokkal. Mero rosszindulatbol lehuztak, es mivel igen sokan vannak, ez meg is latszik. Ne itelj elsore.
2021. okt. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ítéltem. A statisztika nem ítélet kérdése. Számok. Olyanok, amilyenek. Teljesen mindegy, miért. De ennek nem oszt, nem szoroz, hogy itt most mégegyszer lehúztak.
2021. okt. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!