Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suliban párszor próbálnak...

Suliban párszor próbálnak ágaskodni (picivel nagyobbak) nem vagyok egy gyáva gyerek, és gyengének sem tartom magam. Egyszer szerintem verekedésre kerül sor, ilyenkor arra gondoltam hogy inkább verjenek szét de akkor sem hagyom magam, megpróbálok…?

Figyelt kérdés
Küzdeni, ez jó ötlet?
2021. okt. 7. 21:45
 1/5 anonim válasza:
Hat figyelj, ezt neked kell merlegelned. Ha nem állsz ki magadert, utána szarul fogod érezni magas, hogy szetvertek, de te nem tettel semmit. Emellett ok is piszkálni fognak szerintem. Ha viszont te is megprobalsz küzdeni, tehát te is benne vagy a verekedésben, akkor meg bajba kerülhetsz a suliban. Ez a te dontesed.
2021. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudok olyan srácot akit úgy megvertek, hogy kórházba került. De ő is kapott felfüggesztett börtön büntetést és neki is járni kellett valami hülyeségre. Ha bárhova kellene már nincs erkölcsi fedhetetlensége, a kutyát nem érdekli, hogy mi történt ott akkor. Tényleg nevetséges az ügy, de attól eljárás indult. Mivel vissza ütött emiatt ő is részese volt a dolognak.

Ha neked esetleg egy ilyen ügy megéri megy bele nyugodtan. De ha elvernek nem fix, hogy utána nem állnak jobban beléd.

2021. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
K.A.M.U
2021. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Talán valami olyat írtam ami hihetetlen?
2021. okt. 7. 23:16
 5/5 anonim válasza:

Általános iskolában még azt mondom védd meg magad, csapj oda, ha nem is nyersz, de legalább nem hagytad magad.


7. osztálytól felfelé azért ennél felnőtebben kell viselkedned, ahogy megfoglmaztad a kérdést, valószínű már ebbe, az idősebb korosztályba tartozol. Nyilván itt sem kell hagynod magad, de mindig törekedned kell arra, hogy ne árts többet, mint neked tudnának, de használj erősebb fegyvert, mint a többiek. Célszerűbb lenne elkerülni ezeket a helyzeteket, akár más társaságot keresni, illetve, ha középiskolások vagytok tehetsz rendőrségi feljelentést is. Azért jobb a rendőrség, mert a tanárok szeretik elsikálni ezket az ügyeket, és nem lesz valódi következménye a többiek tetteinek.

2021. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!