Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Covid oltást ellehet csak úgy...

Covid oltást ellehet csak úgy intézni?

Figyelt kérdés

Tehát úgy hogy nem vagyok beoltva ... még is nyilvántartás szerint be vagyok!


Ilyet tényleg lehet csinálni??


Ezt a hírekbe olvastam csak ! :)


2021. okt. 9. 03:02
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
van bármilyen forrás arra amit eddig mondtál?
2021. okt. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

Van neked biztos forrásod ?

Ne harGudj de sokkal tobb sz@r dolog szól az oltás ellen mint melett...

2021. okt. 18. 22:02
 43/53 anonim ***** válasza:
akkor mutasd meg
2021. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
ha valóban olyan sok dolog lenne akkor nem gyakorikérdéssekre jönnél ilyen kérdésekkel, hanem papírokat publikálnál
2021. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

Én nem foglalkozok a pappirokkal ... bürotratika az egész ... mindig mindenhol csak pappír pappír...


A tények azt bizonyítják ... hogy sajnos felekős nincs ... és akik oktottak... előbb is meg betegednek olvassatok nézzetek híreket...


Ez politikai verseny ... gondoltátok volna mennyi pénz be folyik a gyógyszer iparnak ???


Mutasd meg nekem mina garancia hogy ez a méreg ér valamit ???


Te tudsz benne állást foglalni ???

Mutasd meg tessék!

2021. okt. 19. 01:09
 46/53 anonim ***** válasza:

nem olyan papírról van szó


olyan papírt kellene, hogy írjál, mint a tudósok / orvosok:

Cím, Szerzők és hivatartozás, Absztrakt, Bevezetés, Módszerek, Eredmények, Vita, Köszönetnyilvánítás és idézett irodalom


ha egy ilyet csinálsz arról amit mondasz akkor hinni fogok neked

2021. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

Én meg nem hiszek senkinek, a szervezetem erősségében, és a megérzéseimben hiszek ennyi!


Amit a politikusok mondanak az a fele sem igaz... sosem akartam jót az embereknek 30 éve csak a kizsákmányolás megy....


Egy ismeretlen méreggel nem fogom

magam oltatni... a párom is ezen az elven van .


És minden normális ember!

Nem a sok fideszes médiát kellene néznie senkinek!


Hülyitik a sok buta embert a hatugságaikkal...

2021. okt. 22. 06:50
 48/53 A kérdező kommentje:

Egyszerű képlet ... mivel lehet meg fogni az embereket ?

Munkahely megélhetés elvesztése... betegség "járvány"


Én nem félek egyiktől sem ... pénzem van annaknidején én összeloptam magam!


Az egészségemet sem féltem, mert ami meg van írva a nay könyvbe az alól nem lesz kibúvó úgysem!


Soha nem oltattam magam például influenza ellen H1N1 ellen semmi ellen alap anno a BGC kötelezőt meg kaptam a 80 as évekbe és ennyi...


Azóta én egy oltást nem kaptam ... ha meg is vagyok fázva ... 2 nap leforgása alatt legyűri a szervezetem!


Nincs miről beszelni ... az orvosokat meg hagyjuk... senki nem tudja mi van az oltóanyagba.. a fidesz szektások meg azt csinálják amit a cigo mond ...


Sok C-Vitamin... házipálinka... és nem lesz senkinek semmi baja!


Naponta 5000mg C-Vitamin... nyugodtan lehet enni... a velesleget kipisiled úgy is... ;)


Mindenkit össze ugrasztanak minenkivel ... nem látod mi zajlik körülöttünk... eladnak kiprivatizálnak mindent ...


Amit annak idején Kádár elftárség megcsináltak meg szereztek... Ezek a rohadékok 1 ciklus alatt mindent eladnak!


Ezeknek a tolvaj bünözőknek hinni olyan, mint ha gyilkosodat engednéd be a lakásodba! 😡😡


Nincs semmi amitől félni kellebe a tolvaj politikusoktol félj egymástól nem kell félni, mert nincs miért!!!!

2021. okt. 22. 06:59
 49/53 anonim ***** válasza:
Majd ha elkapjatok ezt a "náthát", és már késő lesz, majd akkor rájöttök miről is van szó.. addig meg nyugodtan provokald itt a nepet.
2021. okt. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Nincs itt semmi mindenki tudja nagyon jól! Már csak hónapok hetek kérdése és összeomlik az egész 😂😂😂😂😂
2021. okt. 22. 12:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!