Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is beképzelt lett...

Szerintetek is beképzelt lett Paul Street/Azahriah?

Figyelt kérdés

Amióta koncertezik, meg hamarosan új zenéje lesz, és hallás alapján már annyira nem az igazi, amelyek szoktak lenni...tisztára úgy érzem mintha a trash irányába menne, és kezd nekem beképzelt lenni.


(Paul Steet/Azahriah eg youtuber és zenész, régebben rejtélyes videókat készített)



2021. okt. 9. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Eladta magát kilóra, ennyi.
2021. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Én szeretem a videóit, úgyhogy bírom a srácot.

De a zenéi számomra hallgathatatlanok. Ugyanúgy autotunolt szar, mind bármilyen magyar pop sláger. A szövegei sem ütik meg nálam azt a szintet, de akkor is felkapott lett volna, ha nem videozik előtte, mert erre van igény.

2021. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Zizizabalo ***** válasza:
41%

https://www.youtube.com/watch?v=BE4c2Uwsneg

annyira nincs rossz hangja amúgy

2021. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

#3 pont ez az, hogy jó a hangja, úgyhogy sokra vihette volna, ha nem áll be a trash iparba. Bár lehet ez tudatos volt tőle, mert a trashre mindig van igény.

Szerintem kicsit még fejlesztette volna az énektudását, már elég komoly számokat el tudna énekelni.

2021. okt. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Zizizabalo ***** válasza:
39%
Szerintem pont, hogy ő az, aki nem trash zenét gyárt, meg leginkább eredeti, és ő viheti még valamire a magyarok közül (+Krúbi), a többi a felkapottak közül mind leves
2021. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
30%
Szerintem nem ment el trash irányba
2021. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Újabban valóban egyre nagyobb szégyen a tag, legalábbis én hatalmasat csalódtam benne..

Nagy lett az arca, flegmázik mindenkinek, de még a követőivel is...

És mi ez az új trendi fiatal stílus, hogy TikTok live-ban tárgyalja ki valami barátjával hogyan dugnának meg lányokat, mi a kedvenc pózuk stb??

Hatalmas csalódás, értelmes volt, ma meg semmitmondó tömegcikk mint bármelyik influencer, csak még a lányokat is tárgyiasítják a semmitmondó lájvokban...

Autuneolt zene, kisgyerek követői előtt csajokkal való dugást tárgyal... Még annál az alja trashnél is rosszabb lett, mint amit régen lenézett

2022. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Paul Street nekem onnantól nem volt szimpatikus, hogy csinálta az ezért rőgtak ki a suliból videót, nem tetszett, ahogy után ehhez az egészhez állt a feltöltés után.


Közben a videó alatt a kommentszekciót elárasztotta a más emberek panaszkodása, röhögtem, hogy valószínáleg nekik az 5%-a nézhette végig a videót, a többi csak kaott az alkalmon, hogy végre elmesélhessem, mit tett vele Piti néni másodikban.

A legtöbb panaszkodá alatt meg ott volt a többi licitáló komment (akik vszeg a fő kommentet végig se olvasták), ahol azon versenyeztek, hogy kinek volt rosszabb. A tipikus jaj de szomorú a kommented, nekem is ez volt, mondjuk engem meg is ütöttek.


Arról nem si beszélve, hogy csomó kommentelő elképesztő dolgokat tud leírni, hogy nem tanult egész évben, aztán mégis a végén tanult és megbuktt és milyen gonosz a tanár, nagon kiváncsi vagyok a tanár beszámolójára, mert szerintem a kommentek java ki van színezve.

2022. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
85%
Szerintem is negatív irányba változott, de ezt a jószívem annak tulajdonítja, hogy hirtelen jött neki ez a mértékű népszerűség, ráadásul nagyon fiatal. Én is úgy érzem, hogy kezd elmenni trash irányba meg rossz társaságba keveredni. Meg lehet lovagolni a magas lovat, de én pofára esést sejtek, nem is a karrierje szempontjából, hanem emberileg. A 13 éves fangirl-öknek nincs elvárása vele szemben és ezt használja ki. Egy felnőtt, legalábbis nem tini, értelmes ember, aki követi őt látja, hogy egyre gázabb...
2022. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

" de én pofára esést sejtek, nem is a karrierje szempontjából, hanem emberileg."


Hát igazad lett.

2022. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!