Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani jó romantik...

Niki6770 kérdése:

Valaki tud mondani jó romantikus animét?

Figyelt kérdés
Ujj vagyok az anime világágan . Eddig egy animét néztem meg az itazurana kisst nekem nagyon bejött. Konkrét olyan animét keresek hogy a suli legnepszerübb pasija beleszeret egy kevésbe népszerű csajsziba . Tudtok ajánlani párat ?

2021. okt. 11. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem ilyen, de nézd meg a Kimi no na wa-t, az eddigi legjobb romantikus anime (film), amit láttam
2021. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En most fejeztem be a Toradora-t. Ennivalóan édes. En se vagyok olyan régóta animés ezért sem bírok néhány rajzolást az animeben. De ez szerintem szép lett.
2021. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja es meg annyit a Toradora ról hogy mindkettőnek van egyfajta "híre " az iskolában. Tipikus rosszfiu és az erőszakos kis Pöttöm Panna.
2021. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Prime07 válasza:
Szerintem a Horimiya is jó lett
2021. okt. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Személyes kedvenceim:

- Clannad (44 epizód, elsőre vígjáték, a vége dráma. Kedvenc animém)

- Bunny Girl Senpai (13 epizód, zseniális főszereplő páros, ritka az ilyen erős kémia a karakterek között. Másik nagy kedvencem.)

- Your Lie in April (szomorú, dráma, 22 epizód, nagyon szeretem)

- My youth romantic comedy is wrong as i expected (átlagosabb, mint a fenti 3, de így is kedvelem. Mély, vicces, ha gimnazista vagy, mindenképpen ajánlom, a kedvenc művem a gimnazisták problémáiról)


Lehet le leszek pontozva... Nekem ezek a kedvenceim.

2021. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit keresel támában:

Kimi Ni Todoke

Itazura na Kiss

Amik nem ilyenek, de nekem tetszettek:

Special A

Kaichou wa Maid-sama

Sword Art Online (innen inkább az első évadot ajánlom)

2021. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

My Little Monster

Say I Love You

Noragami (bár annak nem a romantika az alapja, de az is egy főszál)

Ao Haru Ride

Angels Of Death (egy kicsit beteg, de nekem tetszett)

Sword Art Online

Chunnibyou Demo Koi Ga Shitai


Az első kettő és a negyedik elég rövid, egyik sem hosszabb 15 résznél, a többi hosszabb. Az utolsónak van asszem filmje is, a többiről nem tudok.

2021. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!