Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most kezdek el vapezni, de...

Most kezdek el vapezni, de előtte gondolom körbe kérdezgetek néhány dolgot, semmit sem akarok tájékozatlanul elkezdeni. Lehet-e kapni nikotinos e-liquid folyadékot dohányboltban, ha nem, milyen más alternatíva létezik?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni.
2021. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet kapni! Maximum nikotin boostert amit hozzakeversz a kesz liquidhez! En kezdeskeppen azt javaslom, hogy rendelj netrol kesz alapot. Kulfoldi oldalakon van nikotinos (1-2nap alatt odaer) meg short illetve longfilleket es azt szivd. A dohanyboltos liquid nem a legjobb. Csalodni fogsz es nem fogod hasznalni.
2021. okt. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


Mióta nem lehet kapni? Amikor én e-cigiztem, akkor még lehetett.

2021. okt. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2020 óta.. :) nikotinmentes van. De nikotinos már nem kapható itthon legálisan sehol. De boostert lehet kapni, be tudod magad keverni.
2021. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! És akkor jól értem boostert itthon is lehet kapni?
2021. okt. 13. 23:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyi, hogy a booster mehet egyből liquidbe? Mellesleg milyen oldalak vannak ahol olcsóbb, mert én csak ilyen brutál kiszállítási költséggel találtam.
2021. okt. 13. 23:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Elvileg a dohányboltos liquidekbe annyi hely van a flakonban, hogy egy 10ml-s booster belemegy. Elvileg kapható a booster, igen. Mehet bele egyből! De nem tudom, mert nem vettem onnan soha. (Bár kostóltam és büntetni lehetett volna vele. Ha nem kóstolok normális liquidet sosem szokok àt.) Figyelj. Vannak webshopok ahol veszel egy aromát. Személy szerint a drip hacks-re kattantam rà. Nos ez 50ml aroma 250-es flakonba. Ezt felöntöd alappal (ami változó àron beszerezhető/változó pg/vg aránnyal és változó nikotinnal) összerázod (2-3nap/akár több is, érés jót tesz neki) és szívod. (Én azonnal szoktam :D ) Pld egy 3 mg-os 50-50es (vagy amilyet szeretnél) 2db (összesen 500ml, 2 íz) 20 ezer ft környéke. Két webshoptól 2 postaköltséggel (az említett aromával) 500 ml (attól függ mennyit szívsz) elèg sokáig kitart. (Én amíg dohányoztam /analóg/ 2 hét alatt szívtam el ezt az összeget) Persze vannak kisebb kiszerelések, de személy szerint én a shake and vape-eket szeretem. (Ezekből is vannak kisebb kiszerelések olcsóbban)

A 2-3 hetet várós kevergetés nem az én vilàgom.


Sajnos a posta már mindenhol sok, nem csak az ecigis webshopoknál. Plusz ami olcsó nem biztos, hogy jó is... én beleszaladtam egy rosszba... :) 500ml löttyöm bánta, na meg a pénztárcám.

2021. okt. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!