Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Énekhangon lehet javítani?

Énekhangon lehet javítani?

Figyelt kérdés
már kiskorom óta nagyon vonz a zene, szinte minden napom azzal kezdem és azzal fejezem be, hogy zenét hallgatok. pár hónapja járok egy ismerősömhöz gitározni ami nagyon nagy lépés és élmény számomra. szeretnék a későbbiekben is foglalkozni a zenével és nem csak eljátszani hanem elénekelni is szeretném a kedvenc dalaim. na de itt a probléma. borzalmas hangom van :") anyukámnak fiatal korában nagyon szép hangja volt, de úgy látszik nem örököltem tőle ezt :/ . szerintetek lehet javítani az énekhangon? valami tipp, tanács?

2021. okt. 13. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Keress fel egy énektanárt, ezen nincs mit bonyolítani.
2021. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Énektanár tud segíteni rajta.
2021. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A tested a hangszered.

Énektanár a használatát tudja megtanítani. A hangszer rossz, csak kínlódás lesz.

De ha korrekt, ezt az elején meg fogja mondani.

Sok sikert.

Ga saját magad szórakiztatása a fontos, akkor a kirnyikálás sem baj.

2021. okt. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ez nagyon sok mindentől függ. Ha jó a zenehallásod,akkor könnyen alakítható az énekhang is. Itt arra kell figyelni, hogy az énekhang sokkal jobban alakítható minnél fiatalabb valaki. Persze nem mindenki énekhangja tud egyformán szép lenni, de mindenkinek egyedi hangja van saját szépséggel. Ha saját magad szórakoztatása fontos inkább neked, akkor gyakorlolhatsz egyedül is. Én ének, zene tanár nélkül tanultam zenélni és énekelni. Egyre jobban haladok,persze itt az is közrejátszik, hogy nagyon szeretem a zenét.
2021. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!