Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Vagy mi lehet e...

Mitől lehet? Vagy mi lehet e mögött?

Figyelt kérdés
Pár napja úgy érzem mintha mozogna valami a hasamban. Sőt van hogy rajta van hasamon a kezem es bal vagy jobb oldalt 1-2x mintha egy rugás lenne még a kezem is megmozdul. 4 honapja nem élek nemi életet. 3 hete késik a menzeszem. Volt hogy kesett már az elmult honapokban vagy pl nem jott meg egy hónapban utana meg 2x is a masik hónapba. Tesztet csináltam (x-epil, gabriel) negatív volt. Par napja mar fejem is faj meg a derekam. Mitől lehet ez? Eselyes hogy terhes lennék? Vagy mas gond?
2021. okt. 14. 12:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Ui.: neha vannak alhasi görcseim. Hol a bal, jobb oldalt vagy középen.
2021. okt. 14. 12:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem terhes vagy. Gratulálok! Menj el dokihoz, higy megultrahangozza, higy biztos-e. Sok örömöt a babához!🙂
2021. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De eleg sok tesztet csinaltam legutobbi aktus ota szinte minden heten es negativat jelzett. Teszem hozza aktus utan megjott akkor amikor kellett majd utana nem volt meg egeszhonapban aztan utana honapba 2x is es most megint nem jott meg.
2021. okt. 14. 13:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Szept. 27en is negatív lett a teszt!
2021. okt. 14. 13:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Es nem is rugashoz hanem inkabb lukteteshez hasonlitanam. Neha neha 1x vagy 2x
2021. okt. 14. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Akkor viszont lehet nem ártana felkeresni egy nőgyógyászt. Volt valamilyen műtéted esetleg a méhed környékén? Vagy mennyire élsz vad szexuális életet?
2021. okt. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem volt semmilyen műtétem. Es nem élek vad szexualis életet. Sot egyatalan nem elek szexualis eletet. 4 honapja volt utoljara de akkor sem eltem rendszeresen. Csak nagy ritkan. Mai csinaltam tesztet es negatív. Akkor terhesseg kizart?
2021. okt. 14. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a terhesség akkor kizárt. Minél előbb menj el orvoshoz, mielőtt még súlyosabbak lennének a tüneteid!
2021. okt. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!