Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Regisztráltam a sorozatbarát...

Regisztráltam a sorozatbarát oldalra, de valamiért NCORE oldalra történt a regisztráció. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lányomnak a kedvenc sorozata csak a sorozatbarát oldalon megtekinthető. Megszerettem volna lepni vele és regisztráltam az oldalra, először minden rendben ment (felül a rublikában ki volt írva a sorozatbarát cimke) kérte az emailt és a kártyán lévő adatokat. Be írtam az adatokat 990ft-ba került, idáig minden jól ment, nem írt ki semmit hogy sikeres vagy pedig nem. Aztán bedobot az NCORE bejelentkezési oldalra. És a sorozatbarát oldalra nem fogadja el a felhasználó nevet, jelszót ezért megpróbáltam az NCORE oldalon ott pedig be engedett, de sajnos ott nincs fent a lányom kedvenc sorozata. Valaki tudja hogy mi történhetett? :(

2021. okt. 15. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatbarátra nem lehet pénzért regisztrálni, csak meghívással lehet bekerülni.
2021. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És szerinted az adatokal vissza tudnak élni?
2021. okt. 15. 20:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kártya adatokat is megadtál, azzal esetleg. DE én nem értek ilyesmihez.
2021. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy bedőltél egy csalásnak.


A sorozatbarát hivatalos oldala a sorozatbarat.club.


A regisztációs oldalon írja is, hogy:


"Hogyan tudok regisztrálni?


Az oldal jelenleg zártkörűen működik. Az ingyenes regisztrációs időszak lezárult. Amennyiben van az oldalon regisztrált ismerősöd Ő meg tud hívni.


Hivatalos oldal: [link]


Hivatalos twitter fiók: [link]


Bármilyen más weboldal/facebook/instagram/twitter fiók nem hozzánk tartozik.


Paypalon fizettél a regisztrációhoz


Sajnos csalás áldozata lettél. A Paypal-on keresztül igényeld vissza a pénzed.

[link]

Lehet, hogy fel kell venned a kapcsolat a Paypal ügyfélszolgálattal.


SMS-ben fizettél a regisztrációhoz


Sajnos csalás áldozata lettél.

Vedd fel a kapcsolatot a mobiltelefon szolgáltatóddal, és jelentsd a visszaélést."

2021. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#2:

Nem csak hogy tudnak, hanem fognak is!

Ugyanis ez már gyakorlatilag meg is történt, amikor levettek a számládról 990 forintot.


Mert sem az eredeti NCore, sem pedig az eredeti Sorozatbarát nem kér pénzt a regisztrációért, sőt, a szabályzatuk is erősen tiltja.

Ahová te beregisztráltál, az egy átverős oldal, amelynek a gyanútlan felhasználók adataira fáj a foguk.


Jelenleg az eredeti sorozatbarát oldala ez:

[link]

És az eredeti NCore oldala pedig ez:

[link]

2021. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az nCore legalább ncore.pro?

(Kötve hiszem, mert tudtommal oda is csak meghívóval lehet regisztálni)


Ezt nevezik tanulópénznek.

2021. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bank oldalán adtad meg az adataidat? Ugye SMS-ben meg kell erősíteni minden vásárlást és nem tudnak lehúzni bármennyi összeget?
2021. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meghívós mindkét oldal.
2021. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem kért semmilyen megerősítést SMS-ben. A kártya számot stb. Kártyán lévő adatokat. Szerintetek lehet gondolni belőle?
2021. okt. 16. 09:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezekkel az adatokkal lehet a pénzt leemelni a számládról, ha nem titkosított banki oldalon keresztül adtad meg az adatokat. Az sem szerencsés, ha ugyan nem lopják el a pénzed, de feliratkoztattad magad valamilyen szolgáltatásra, és az előfizetés jelleggel állandóan le fogja emelni az összeget, amíg le nem mondod.
2021. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!