Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Regisztráltam a sorozatbarát...

Regisztráltam a sorozatbarát oldalra, de valamiért NCORE oldalra történt a regisztráció. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lányomnak a kedvenc sorozata csak a sorozatbarát oldalon megtekinthető. Megszerettem volna lepni vele és regisztráltam az oldalra, először minden rendben ment (felül a rublikában ki volt írva a sorozatbarát cimke) kérte az emailt és a kártyán lévő adatokat. Be írtam az adatokat 990ft-ba került, idáig minden jól ment, nem írt ki semmit hogy sikeres vagy pedig nem. Aztán bedobot az NCORE bejelentkezési oldalra. És a sorozatbarát oldalra nem fogadja el a felhasználó nevet, jelszót ezért megpróbáltam az NCORE oldalon ott pedig be engedett, de sajnos ott nincs fent a lányom kedvenc sorozata. Valaki tudja hogy mi történhetett? :(

2021. okt. 15. 20:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán le lehet mondani!
2021. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Melyik sorozatot keresi a kislányod?
2021. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12


Szerelem van a levegőben/Te csenges az ajtómon


Privátban már elküldtem neki.

2021. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!