Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kifli.hu-n történt vásárláskor...

Kifli.hu-n történt vásárláskor nálatok is előfordul hogy nem pontosan szállítják a rendelést?

Figyelt kérdés
Nálam rendszeresen előfordul hogy 1-2, esetenként még több termék lemarad. Ilyenkor kreditként jóváírják ugyan, de ez akkor is elég rossz dolog szerintem. Másnál is előfordult már ilyen?

#vásárlás #kifli #Termék lemarad
2021. okt. 16. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy éppen nincs ilyen termék raktáron. Ezen kár rugózni.
2021. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még ezzel nem találkoztam. Igaz, hogy még csak 12× rendeltem. Egyszer volt olyan, hogy rendeltem 2 narancslevet, mire jött egy sms-email, h. nincs raktáron, úgyhogy kapok helyette 1 liter más márkájú narilevet. Nem értettem a cserét, jobban örültem volna, ha 2 litert kapok egy olyan típusból, ami a kedvenceim közt el volt mentve, nem valami harmadikat és csak 1 litert. Plusz ugyanebből a rendelésből hiányzott egy másik cucc is, amiből többféle ízt rendeltem, azt meg egy olyan ízzel helyettesítették, amit szándékosan nem rendeltem. De ez legyen a legnagyobb bajom. Viszont kreditet én nem kaptam, a számla már úgy volt kiállítva, hogy csak a helyettesítő szerepelt rajta. Kreditet eddig csak visszaváltható csomagolásért kaptam.

Te arra gondolsz, hogy olyan termék hiányzott, ami a végszámlán szerepelt?

2021. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Igen nekem úgy hiányzott már többször is, hogy ki volt számlázva illetve a szállítólevelen is szerepelt.
2021. okt. 24. 20:39
 4/5 anonim válasza:
44%

Én dolgoztam a kiflinél, és a munkámat nem fizették ki. Panaszt is tettem, majd ennyi válasz jött:

Tisztelt XY,

Ön a Kifli. hu val nyilvántartásunk szerint soha nem állt munkaviszonyban-így a levélben feltüntetett problémával kapcsolatban sajnos nem tuduk segíteni.

Nagyon inkorrekt és pofátlan társaság, ráadásul nyugat-Európai árakkal dolgoznak, vagyis nagyon drága. A munkádat pedig nem fizetik ki.

2021. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Sokszor rendeltem már tőlük. A legelső rendelésemnél az egyik több ezer forintos tételnél 2 db helyett (amit ki is fizettem), csak 1db érkezett. Azonnal jeleztem, másnap már a megbeszélt időpontban hozták is. Azóta ilyen nem fordult elő, vagy nem vettem észre.
2021. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!