Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tanul/tanult vagy tud...

Valaki tanul/tanult vagy tud ukulelén játszani? Milyen tapasztalataitok vannak vele?

Figyelt kérdés

A nővérem pár hónapja kapott egy ukulelét, és nem használja, ott van a tartójába a polcon. Engem pedig buzdít a vágy hogy elkezdjek rajta játszani, szeretném megtanulni


Nincs vele semmi célom, pusztán szórakozásból, hisz milyen menő lenne már ha tudnék ranta játszani :))


Mennyire tituláljátok nehéznek az ukulelén tanulást illetve játszást?



2021. okt. 18. 16:46
 1/3 Mojjo ***** válasza:
100%
Ha tetszik, ne azon gondolkozz, mennyire nehéz, vagy könnyű, hanem vágj bele :)
2021. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, na hát most hazaértem a suliból, és kipróbáltam pengetni, tegnap néztem oktatóvideót, hogy hogyan kell pengetni, én a mutatóujjassal próbálkozom, de elég rosszul megy, vagy kihagyom az utolsó húrt, vagy beleakadok :(( tanácsok jöhetnek
2021. okt. 19. 14:04
 3/3 A kérdező kommentje:
nyilván nem várom hogy úgy menjen az égész csettintésre mivel csak most próbálom először, szóval gyakorolni fogom
2021. okt. 19. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!