Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ukulelén érdemes elkezdeni...

Ukulelén érdemes elkezdeni játszani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon régóta zenélek, viszont szeretnék egy hangszeren megtanulni ami ,,halkabb" és kellemes hangja van és ilyen szempontból az ukulelére gondoltam. Nekem nagyon tetszik ez a hangszer és a hangja is:) szerintetek érdemes elkezdeni rajta tanulni játszani? Ha igen, tudtok jó kezdő ukuleléket ajánlani? Esetleg tudtok írni több ilyen kis nyugis, nyugtató hangú hangszert?(értem ide amiknek kellemesebb lágyabb a hangja(pl kalimba, ukulele) és nem szól nagyon hangosan mint pl cselló vagy hegedű 😅
2020. ápr. 6. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megéri, ha szeretnéd is megtanulni és nem csak azért, mert miért ne... Szerintem aranyos kis hangszer.
2020. ápr. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Viszont jómagam nem játszok vele, úgyhogy így nem tudok kezdő ukulelét ajánlani.
2020. ápr. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes egyáltalán.
2020. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen érdemes. Bár most nincs ukulelém, amiket próbáltam az alapján az Ortega, és a drágább Mahalok egész jók
2020. ápr. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!