Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezded úgy érezni, hogy az...

Kezded úgy érezni, hogy az életed értelmetlen? MERT AZ ENYEM AZ!

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keresd meg az értelmét, és ne kallódj el. Legyenek céljaid (a képességeidhez mérten) és tarts ki valami mellett, mert szomorú látni az ilyen altatós és drogos kérdéseidet, ahogy le akarod magad építeni.
2021. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Miert csodalkozol? Az ertelmetlen embereknek ertelmetlen az elete is! :)
2021. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2. Valaszoló, tényleg nagyon beteg vagyok sajnos
2021. okt. 19. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Az enyém is értelmetlen, de igazából már nem zavar.
2021. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért utolsó Mi a baj? Te is minimálbérből elsz, ugye?
2021. okt. 19. 21:52
 7/11 KmsRys ***** válasza:

Az enyém az értelmetlenség mellett még sz@r is...


Nem elég, hogy sose volt rendes gyerekkorom, most valószínűleg hamarosan hirtelen fogok felnőni. Se egy végzettségem, se egy normális hobbim, se barátaim (esetleg 1-2 haver a neten), se komolyabb céljaim, se kitartásom/motivációm, semmim sincs, ami kell egy normális élethez. Itt most nem az anyagi javakra gondolok, bár azokból is rosszul állok, de nem ez a fő gond. Ráadásul a szüleim is válnak, pont ma voltak ügyvédnél... Általában próbálok úgy tenni, mintha nem lenne semmi gond, de valójában egy katasztrófa az életem. A legszörnyűbb az egészben, hogy fiatal vagyok, és már fiatalon ennyire tönkrement életem van. Nagyon remélem, hogy tartogat még számomra valami jót a jövő, mert így semmi értelme, hogy létezek. Persze nem fogom fel mindig ennyire negatívan a dolgokat, általában a képzeletbeli világomban vagyok, sokszor a saját hülyeségeimen is jókat tudok röhögni, de amikor kinézek a valóságba, akkor eszembe jutnak ezek, amiket most is leírtam.


Úgyhogy én nagyon meg tudlak érteni. Nekem kb már a születésem óta elkezdett tönkremenni az életem. Apám is csak a biológiai apám, soha nem volt "igazi" apa.

2021. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem egy beteg apám van "A úgynevezett rendesen végzi munkáját családsegítő meg le se sz*rja a fejedet

Igen én is kB 20 éves vagyok és kilencediket kijártam közepessel, de ki kellett lépni

Nekem sincs se végzettségem, se barátaim" fogyatékkal élő is vagyok" Már volt drog is a kezemben sajnos "más drogot is probálnék" Sajnos se normális munkám, se életem nem lesz! Gyári munka betanított munka tudjuk, hogy alja munka, ugye? Arról álmodtam, hogy pedagógiai asszisztens leszek érettségivel erre még csak a kilenc osztályt sikerült befejezni Barátaim nincsenek, nem is lesznek Az élet úgy értelmetlen ahogy van Másnak bezzeg lehet luxi autó.... Stb Minimálbérből mikor lesz saját ház, mikor tartozásod is van annyi banknak hiteled torlesztőrészleted mint amennyi a minimálbér összege? Életed társad mikor lesz ha testifogyatékoskent rád se néznek? Pláne ha enyhe értelmi fogyatékos vagyok? Egyszer buktam matekból ! Sőt itt már minden kifujt az életemben

2021. okt. 20. 00:42
 9/11 A kérdező kommentje:
Erre mit szólsz utolsó? Az enyém is sz*rt se ér
2021. okt. 20. 00:43
 10/11 A kérdező kommentje:
Az apa alkoholista volt A házunk omladozik Az apám vert? És ilyenkor hol volt a gyámhatóság? Budosen szakadt ruhában is jártam alsóban iskolába!
2021. okt. 20. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!