Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi fordulhatott meg a fejében?

Noémi 2005 kérdése:

Mi fordulhatott meg a fejében?

Figyelt kérdés

Egyik nap 1 hónapos majdnem folyton beszélgetés után, pár ölelés és pár szóváltás után, beköpte nekem ezt a srác.

Hallod nem akartam így leírni, de húzni se... Tok jo fej lány vagy meg minded, jo volt írni is, de nem tudom, valahogy unom, szó szerint, egyáltalán nincs kedvem írni se, es mielőtt azt hinnéd csak veled csinálom ezt, szólok hogy igen, mivel másokkal pont ez végett nem is írok, talán veled volt a leghosszabb beszélgetesem amit nem untam....



Nemrégiben újra rá írtam a srácra, hogy mi a helyzet, hogy van e kedve írni. Erre bunkó vissza írt, hogy ha lenne akkor szerinte rögtön visszaírna...írtam jaj oké.

Pár órára rá írta a srác hogy nem akart bunkónak lenni, csak hogy az a szöveg a múltkori az amolyan búcsúszöveg...


Ma mikor vártam apumra hogy jöjjön értem a suli elé. Egyedül jött ki. Amint meglátott intett és mosolyogva köszönt,hogy szia. Én még így furcsán néztem rá és rákérdeztem,hogy : Ismerjük mi egymást?.. mintha eltűnt volna a mosoly az arcáról, persze aztán mosolyogva azt válaszolta nem...mondom:jaj oké..



Ilyenkor mi fordulhatott meg a fejében? Vagy csak szimplán le sem szarta?

Tudni kell a arcáról hogy nagyon nagy az egója.



2021. okt. 22. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:
*a srácról
2021. okt. 22. 21:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
furcsák vagytok
2021. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán pont az ilyenekre mondják, hogy az internet közelebb hozza az embereket egymástól, és egyben el is idegeníti őket. Le vannak épülve a személyes kapcsolatok, nem is tudjátok hogyan kell egymással élőben viselkedni, a neten pedig már ki vagytok égve a FOMO és az állandó impulzosok miatt.


Ha valamit akarsz tőle, akkor ne játszadozz, hogy egyszer keresed, máskor pedig levegőnek nézed. Ha pedig megmondta, hogy le akar téged rázni, akkor ne koslass utána.

2021. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
miről beszélgettetek amúgy ilyen rengeteg sokat?
2021. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már őszintén én sem tudom miről beszélgetünk napokig. Csak annyit vettem észre hogy el telt 1 hónap.
2021. okt. 23. 10:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Számára nem Te voltál az igazi, de ne is bánjad.

Többször már ne írj neki.

2021. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!