Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok 2012 világvége...

Mit gondoltok 2012 világvége elméletről? - Tudom még egy ilyen kérdés de ez már szempon és lusta vagyok megnézni a többit miután megírtam a kérdést! - Állítólag napkitörés lesz, de nem olyan pusztító csak nem lesz áram.

Figyelt kérdés

Tudom sok h.ü.l.y.e.s.é.g. fog jönni de nem érdekel, remélem lesz pár értelmes is.


Amúgy asszem a bibliában is benne van, hogy Isten nem mondja meg mikor lesz a világvége, csak azt hogy akkor, amikor az embereket (nőket és férfiakat) alig lehet megkülömböztetni meg ilyenek nem tudom már pontosan...


2010. szept. 2. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már komolyan azt kívánom, hogy legyen világvége. Már annyira beleéltem magam. Végre lenne valami izgalom.
2010. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Napkitörés 2013-ban lesz. És amúgyis volt már olyan napkitörés,ami érte a Földet és nem volt "semmi" galiba.

2012-ben sem lesz semmi. A maják egy naptár végéhez értek... ez olyasmi nálunk, mint nálunk az éves naptár: 2010 december 31-e után nem világvége lesz, hanem 2011 jan 1. a majáknál is ilyenmi lesz, csak más idő. nyugi :)

2010. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Forrás: [link]


"A Maja naptár véget ér 2012. december 21-én, ez tény. Pontosabban, a maja naptárban meghatározott ciklus ér véget, a maják sohasem állították, hogy ez egyben a világvége is; ennek ellenére Hollywood bizonyára szépen keresett a sokadszorra megrendezett katakizmával. Tény viszont, hogy a Maja naptár ciklusának vége nem véletlenül esik ekkorra; ez a hihetetlen csillagászati és matematikai ismeretekkel rendelkező nép úgy tűnik, ennyivel előre megjósolta azt a pillanatot, amikor a Nap, a Föld és a Tejúrendszer középpontja különleges konstellációt alkot majd - a Naprendszer ekliptikus síkja úgy metszi galaxisunk centrumát, hogy a Föld éppen a téli napforduló pillanatában esik egy vonalba azzal*."

2010. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek nagyon érdekes válaszokat kaptam, és ha nem is lesz semmi, akkor is öröm ezeket a dolgokat olvasni (nem a világvégére gondoltam, hanem érdekel a csillagászat)
2010. szept. 4. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!