Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok a Nosaltyra...

Hogyan tudok a Nosaltyra kommentet irni?

Figyelt kérdés
Agyergorcst kapok mar...

2021. okt. 24. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is regisztrálnod kell. Utána ha be vagy jelentkezve, akkor egyszerüen rámégy a válasz/kommentár írása részre.
2021. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor jol gondoltam. De mondjuk ramentem a menu reszre es nem talaltam regisztraciot csak feliratkozast.

De megnezem ujra.

2021. okt. 24. 14:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A jobb felsö sarokban van a Belépés, ha arra rámégy, akkor vagy be tudsz jelentkezni a meglévö profillal, vagy ha nincs, lejjebb görgetve ott van a regisztráció lehetösége.
2021. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.
2021. okt. 24. 19:09
 5/11 A kérdező kommentje:

Azota regisztraltam de sehol nem talalom a kommentiras lehetoseget.


Nem hidzem el. Ennyire nem lehetek hulye. Nagyon gagyi ez az oldal.

2021. dec. 11. 21:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha be vagy jelentkezve, akkor az adott recept vagy cikk alatt - sokszor jóval lejjebb - lehet kommentet írni "hozzászólások" címszó alatt.
2021. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom. Ez is egy baromsag.


De semmi lehetoseget nem latok hogy kommentet irjak. Lehet kell hozza receptet feltolteni legalabb egyszer hogy legyen jogosultsagom? Fogalmam sincs. Irtam nekik uzenetet.


Kivancsi vagyok mikor valaszolnak. De felrobbantam szazszor hogy ennyire nem lehet gagyi egy oldal. Sz.r a recept es egyszeruen nem tudsz irni semmit mert nem tudod hogy kell.

2021. dec. 12. 10:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Receptet biztos nem kell feltölteni, én sem tettem eddig, kommenteket tudok írn.

Ha esetleg megírod, melyik receptröl van szó, megpróbálom, nekem sikerül-e írni hozzá.

2021. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Az jo lenne.


Peldaul ez a citromos macaron:


[link]

2021. dec. 12. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Most nekem sem sikerül, meg másik receptekhez sem, nem kizárt, hogy valamiért letilották az oldalon ezt a funkciót.

Tényleg csak a supportnál kellene rákérdezni, mi lehet az oka.

Sajnálom, hogy nem tudok többet segíteni.

2021. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!