Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki használja az...

Van olyan aki használja az onlyfanst mint tartalom gyártó?

Figyelt kérdés
Van aki használja az Onlyfanst mint tartalom gyártó? Aki igen az segítsen. Folyamatosan elutasít aki tudd segíteni az kérem írjon. Köszönöm.
2021. okt. 25. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az elutasítás szövege? Lehet más is tudna válaszolni, ha leírod mi a gond. Egy hibaüzenetet értelmezni vagy a FAQ-ot megnézni más is tudja (ezt akár te is).
2021. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valamiért nem fogadja el a személyimet se a Twitter insta Facebook fiokom azt küldik vissza jelzésnek, hogy csatoljak mindent újra amit sokszor meg is tettem illetve minden képet úgy készítettem ahogy kértek pl ne legyen homályos stb. Már 1 hónapja szenvedek vele. Küldtem nekik e-mailt hogy miért nem engedik a regisztrációt és ugyan azt a sablon választ küldik el
2021. okt. 25. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik a fényképezőgéped, vagy a mobilod kamerája által készített képek nem ütik meg azt a minőséget, amit ők elvárnak.
2021. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Töröld át a lencsét puha pamuttal és legyen értelmes megvilágítás több forrásból úgy, hogy még a szórt fény is extra erős!
2021. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta?
2021. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!