Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik legálisan kapható...

Létezik legálisan kapható olyan füstölő vagy tea ami relaxál? Olvastam, régen volt pl. zen gold füstölő, de most nem találom a neten. Hol szerezhető be legálisan?

Figyelt kérdés
Köszi.
2021. okt. 25. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Több boltban kapható és rendelni is lehet.
2021. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez okés, de akkor nem értetted a kérdésem (zen gold)... Nem citromfűre vagy orbáncfűre vagy hasonlóra gondolok, hanem olyan nem tudatmódosítóra, ami hasonló a tudatmódosításra és legális. Ezen kívül konkrét nevekre vagyok kíváncsi, mert most ismerkedem ezzel a világgal, pl. CBD-vel is.
2021. okt. 25. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek a “”füstölők”” zen diamomd és társai a herbál polgári neve volt. :D Lehet aztán nem ugyanarról beszélünk, de egy időben ezeket lehetett tonnaszámra venni a neten és pont nyugtató füstölő volt.
2021. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint már nem lehet venni. Egyáltalán nem ismerem ezeket a termékeket. Most kezdek ilyesmiket keresgélni.
2021. okt. 25. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó kis komlótea bódít gyönyörűen, finom is, kb határtalan variációs lehetőséggel. Mondjuk saját főzésű sörben tud sokkal szebb lenni, de a kritériumaidnak megfelel. Elég közeli rokona a fűnek amúgy, tele van jótékony hatású olajokkal.
2021. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is hallottam még, hogy bódító is lenne a komló. Köszi.
2021. okt. 28. 00:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha már tényleg ilyesmivel akarsz nyomulni, hármas vagyok, akkor a kratomot (nem, mert a kábszi rossz) tudom ajánlani, olvass utána, itthon (JELENLEG!) teljesen legalisan beszerezheto, itthonrol, szamlaval, kartyas fizetessel, adot fizeto valos boltbol, csak googlezni kell, lilás “”botnaikai”” weblap ami G betuvel kezdodik és A a vége :)
2021. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam egy üzletben és Kratomot is néztem. Az eladó elbizonytalanított, mert azt mondta, igen erős függőséget válthat ki. Így nem mertem megvenni.
2021. okt. 28. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!