Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sikeres elméleti vizsga után...

Sikeres elméleti vizsga után mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön sikeresen átmentem 72 ponttal. Nem kaptam semmit sem róla. A suliba nem mentem be utána, mert sajnos nem fért bele az időmbe, szóval azóta várok valami e-mailt a továbbiakról. Az autósiskolámba én választhatok oktatót, de ez még nem történt meg. Várjak még egy kicsit e-mailre, vagy feltétlenül bekell menjek a suliba és csak akkor tudnak intézkedni?

2021. okt. 25. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ez iskola függő, de az enyémben be kellett menni személyesen, ott megbeszéltük a továbbiakat, hol szeretnék oktatót, melyik kerületben stb.


Nem kaptam emailt, semmi ilyemit, nekem kellett bemennem magamtól, viszont onnan tudtam ezt, hogy beiratkozáskor mondták, így figyeltem erre.


Érdemes bemenni mielőbb, mert annál több tanuló "előz be", ők előbb lesznek a sorban az oktatónál, később fogsz tudni kezdeni.

2021. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én levizsgáztam, rá kb fél órára hívott, az iskola vezetője,h gratulál és van szabad oktató jövő héttől. Ahogy az első is írja, ez változó. Én se kaptam kresz után semmi papírt. A sulid látja,h sikerült a vizsga. Ha nem jeleznek, akkor menj be.
2021. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam én sem semmit, az adott autós iskolát tájékoztatják a sikeres vizsgáról. Szerintem több mint 2 hét volt mire mehettem vezetni, szóval emiatt ne aggódj. Bár oktatót még a vizsga előtt jóval kellett választanom.
2021. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!