Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Francia vagy Spanyol?

Francia vagy Spanyol?

Figyelt kérdés

Melyik nehezebb?MIÉRT?

Melyiket érdemesebb megtanulni?

Melyiket tanulnám meg elöbb?


2010. szept. 3. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Angol, mert ezt beszélik, és KÉRIK mindenhol.


ha már tudod, akkor fejleszd tárgyalóképes üzleti szintre, mert jól megfizetik.

2010. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Angolul már tudok,németet nem rég kezdtem de mér szeretnék 1 nyelvet! Ezért szeretném tudni hogy melyiket érdemes tanulni!? Pár év múlva kiszeretnék menni Amerikába (Miami,New York) vagy ha itt Európában(Madrid,Monaco,Párizs). És szeretném tudni hogy ezeket a helyeken melyiket érdemesebb?
2010. szept. 3. 10:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Francia a nehezebb. Hogy miért ne kérdezd, de ezerszer nehezebb mint a spanyol, pláne a spanyol egy aránylag könnyű nyelv. A franciában nehéz a kiejtés meg az egész nyelv szerintem nehéz. Ha Amerikába mész akkor is a spanyol az ami megéri, vannak olyan települések ahol csak spanyol ajkúak élnek. És a spanyolt tanulnád meg előbb pont azért mert könnyű nyelv. Szóval a válaszol egyértelmű.
2010. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű spanyol! És nem csak azért mert Fernando Torres a kedvenc játékosom! :D

Mondjuk én a német és a francia nyelv hallatán is rosszul vagyok. Az egyik, már bocsánat, köpködve beszél, a másinak pedig be van dugulva az orra állandóan.

2010. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

amerikában nem spanyolok vannak, hanem mexikóiak!

És minden spanyolul tanuló jól tudja, hogy a mexikóiak spanyol-féle nyelve már régóta eltávolodott a fejlődésben az óhazaiétól.

olyan már mint az US és UK angol közti különbség, csak éppen spanyol

2010. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb. annyi az US és UK angol között kb. a különbség,mintha itt elmész egy jó tájszólással beszélő emberek lakta településre.
2010. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy a spnayolt tanulnám. A francia nehezebb. A spanyol könnyebb és szép nyelv is. Spanyolul tanulj! :)
2010. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
francia nehezebb, de érdemesebb tanulni, mert az angol mellett az az EU másik hivatalos nyelve; viszont a spanyol szerintem szebb nyelv, és könnyebb is megtanulni.
2010. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én a franciát mondanám, mert nekem az az idegen nyelv ment a legkönnyebben az angol, német, spanyol, francia közül. (Persze angolul beszélek a legjobban.)


A francia előnyei: jól elkülönülnek a szavak, viszonylag egységes a kiejtés, kellően artikulálnak, nem kell annyit egyeztetni, mint a németben nincs annyi igeidő, mint az angolban, spanyolban.

Hogy hasznos-e? Az attól függ, de sok helyen tudod hasznosítani.

2011. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!