Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom hogy már van ilyen...

Csipkebogyó93 kérdése:

Tudom hogy már van ilyen kérdés, de úgy gondolom hogy elég régi és kíváncsi lennék az új tapasztalatokra ( ha van esetleg ilyen)?!

Figyelt kérdés

Instagrammon bekövettem a márka kavalkádot amiről már régebben is voltak olyan posztok, hogy nem küldi a terméket hiába utalja el nekik bárki is az összeget.

Nekem egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy mostanában volt-e valaki aki így járt. (2021)??

Csak azért teszem fel ezt a kérdést, mert elég sokan írták azt hogy megbízhatatlan nem küldik stb. stb. Bár az oldal még mindig üzemel így kétlem hogy valaki bejelentette volna a fogyasztóvédelemnél?!



2021. okt. 27. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semmi nyilvános információ nincs kint az oldalon, mi alapján nyomozna ellene a fogyasztóvédelem?
2021. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az hogy nincs kint semmi, nem azt jelenti hogy több embert átvert és nem indul utána semmilyen nyomozás.

Gondolom az emberek tudják a nevét és a bank Számlaszámát.

Innentől már leinformálható, hogy melyik banknál van, onnan pedig ki kérhető rendőrségnek vagy a fogyasztóvédelemnek adatok.

Szóval bőven utána lehet járni, hogy ki az aki ennyi embert átvert.

2021. okt. 27. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:

"Szóval bőven utána lehet járni, hogy ki az aki ennyi embert átvert."


Te csak azt hiszed.


Most bukott le egy magyar csaló, aki Dominikáról irányította a Magyarországon történt csalásait. 7 évig vert át folyamatosan embereket a kár amit okozott milliárdos nagyságrendű, több száz vagy ezer magyar kárvallott. Ahogy mondtam 7 évig csinálta ezeket, és 4 évig nem is nyomozott utána a rendőrség. 4 év után kezdték el összekötni az átveréseket hogy valószínű mind egy emberhez tartozik, ezek után 3 év volt még mire elkapták. Így tudott működni 7 évig.


Tudod hogy van a mondás "isten barmai lassan őrölnek" vagy valami hasonló...

2021. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Gondolom az emberek tudják a nevét és a bank Számlaszámát."


Nagy sztori, leszólít az utcán egy csövest egy kannásborért, vagy pár ezer forintért egy szegregátumlakót, és annak a nevére nyittat egy bankszámlát, amin keresztül ő űzérkedik a bizniszében.

2021. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nemtom, én egyszer majdnem beleestem egy ilyenbe, de az utolsó nap mikor feljelentést tettem volna végre postázta amit rendeltem.

Ezzel az oldallal kapcsolatban meg elég megoszlóak a vélemények ezért is voltam kíváncsi rá, hogy ki mit gondol róla.

2021. okt. 27. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Hamisítványokat árulnak és ezt nem is rejtik véka alá.

Talán adót se fizetnek. Ilyentől mit vár az ember?

2021. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az, hogy fizet e adót vagy nem, ez érdekel a legkevésbé, ha ténylegesen elküldené a rendelést, vagy lenne utánvétel. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül.


A megoszló vélemények miatt írtam, hogy talán most is van (2021) olyan aki rendelt ( Pro és kontra) vélemények érdekelnek ezzel az oldallal kapcsolatba.

2021. okt. 27. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!