Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vasárnapra hívtak be meghallga...

Vasárnapra hívtak be meghallgatásra a Stars Of The Future-től. Nagyon szeretnék jó benyomast kelteni, mert nagyon régi álmom egy ilyen. Tapasztalatok, tanácsok hogy mire figyeljek oda?😅

Figyelt kérdés

Illetve szeretnék lehetőleg ösztöndíjat is kapni, ha továbbjutok, mert sajnos nem vagyunk olyan anyagi helyzetben, hogy finanszírozni tudjuk a tanfolyam költségeit. Milyen egy ilyen meghallgatás? Hogyan keltsek jó benyomást?

Egyébként 178cm vagyok és 59 kg :)

16/l



2020. okt. 8. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen méretekkel egy rendes modellügynökséghez is tudnál jelentkezni ahol semmit sem kell fizetned!!
2020. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi lett azóta, de ne fizessetek egy fillért sem!

Igazi modellügynökség egy forintot nem kér előre! Miért? Mert tudják, hogy egy valóban jó modell(jelölt) pillanatok alatt sokszorosan visszahozza nekik a belé fektetett kezdeti munka árát.

2020. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltál végül a meghallgatáson? milyen volt?
2020. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmentem a válogatásra, ki is ,,választottak", de persze ki is kellett volna fizetni 230ezret kb, amibe már nem mentünk bele, úgyhogy sajnos nem lett belőle semmi :/
2020. okt. 23. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól tettétek. Hidd el, igazi ügynökség nem vár el tőled egy fillért sem előre. Csak átvertek volna, munkát meg nem adnak.
2020. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!