Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány egyetemet lehet megjelöln...

Hány egyetemet lehet megjelölni, ahova jelentkezni szeretnek?

Figyelt kérdés
ugy tudom harmat es utana egy x osszegert meg lehet jelolni tobbet is, de hallottam mar hatrol is. most akkor melyik?

2021. okt. 27. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
3-at ingyen és még 3-at 2000 Ft/hely áron, így összesen 6-ot jelölhetsz. Egy adott képzést megjelölhetsz állami és önköltséges formában is, az egynek számít.
2021. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Még csak annyi, hogy ha minden megjelölt szaknak megjelelölöd a fizetős párját (pl. ANA mellett ANK-t is, ugyanazon egyetem, ugyanazon karának ugyanazon szakján), akkor 6 helyet jelölhetsz meg ingyen.

Illetve 12-t is megjelölhetsz, ha megjelöltél hatot (kifizetted a 3*2000 Ft-ot) és ugyanígy állami-fizetős párokat jelölsz meg.

2021. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!