Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hogy érezte meg a halált?

Ki hogy érezte meg a halált?

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre aligha fogsz tudni választ kapni...
2021. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 vakító fény jött belőle és irtó hangosan dudált.
2021. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2x ereztem meg, amikor a mento vitt a korhazba, hogy megmentsek az eletemet az infarktustol ... eddig sikerult nekik :)))
2021. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Háború alatt kb. 50 m-re tőlem esett le a bomba, ami a szomszéd udvarán parkoló orosz teherautókat tele munícióval (ezt aligha tudta a német pilóta, de célba vehette) akarhatta célba venni. Az betört ablaküvegek csörömpöltek, a szoba ajtaja hosszában ketté hasadt, alig láttunk a lehulló vakolat miatt keletkezett portól. Bő 3-éves voltam, tehát aligha fogtam fel a valós veszélyt, de később tudatosítottam a veszélyt.

Soha, senki ne érjen meg ilyen helyzetet!!!

2021. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez rendben van, de itt a veszélyt érezted meg, és nem a halált.

A halált nem lehet megérezni, esetleg csak a folyamat első lépéseit.

2021. nov. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jck válasza:
100%

Az en edesapam pontosan tudta. Edesanyam 79. születesnapja alkalmabol, szervezett neki egy meglepetes wellness hetveget, amin batyam, en es csaladjaink jelenlete volt a meglepetes.


Megünnepeltük vacsoraval, tortaval. Ejjel/hajnalban apu rosszul lett, reggel elbucsuzott tölünk (szavaibol es gesztusaibol ereztem, hogy vegleg) korhazba került es aznap ejjel elaludt.


Masnap reggel az iroasztalan egy cetlit talaltam "ertesitendök" felirattal, amin az aznapra bejelentkezett paciensei (pszychologus) nevei szerepeltek.


Hogy mit es hogyan erezte, azt nem tudom, de tudta, hogy nem fog hazaterni. Hozza melton, elegansan, egy börönddel tavozott...

2021. nov. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám mesélte, hogy a nagyapja a vasárnapi ebéd után mondta a nagymamának, hogy hozzon vizet, mosakodni, borotválkozni akar. Miután készen lett, kérte az ünneplőjét, felöltözött, beleült a karosszékébe, adott egy csókot nagymamának, annyit mondott, hogy vigyázzon magára és az unokára (Anyumra) sóhajtott egyet és meghalt.

Anyukám szintén megmondta, hogy megfog halni. Hiába rohantam orvos-mentő-kórház.

Nekem is volt halál közeli élményem. Annyit tudok mondani, hogy "nem rossz" érzés. Kellemes lebegés, felelőtlen, semmi. Tényleg olyan nihil, nem fájt semmi.

2021. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!