Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vissza kellene hívnom ha...

Vissza kellene hívnom ha ismeretlen számról keresnek?

Figyelt kérdés
Amennyiben valaki keres egy ismeretlen számról (tehát a számot kijelzi a telefon, csak nem tudom kié), de nem hagy hangüzenetet, vissza kellene hívnom? Vagy várjam amíg újra keres, hiszen ha fontos volt akkor nyilván fog ismét? Mi erre a norma manapság?

#telefon #visszahivas
2021. nov. 2. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy van valami megszokott, elvárt reakció. Én magam soha nem hívom vissza. Más dolog, ha valaki abból él, hogy telefonon keresik. Üzletembereket gyakran hívnak ismeretlen számról.
2021. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam felvenni. Aki valamit akar, úgyis jelentkezik.
2021. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

#2-es: Ha látom, hogy hívnak akkor fel szoktam venni akár ismeretlen számot is, a kérdés itt arra irányul, hogy ha épp nem láttam, h csörgött stb és csak mint nem fogadott hívás jelenik meg a szám.

2021. nov. 2. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Megvárnám, hogy ismét hívjon.
2021. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismeretlen számot nem. Írjon.
2021. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!