Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felhívtak egy ismeretlen...

Felhívtak egy ismeretlen számról, hogy ajándékot nyertem, menjek be hozzájuk a Váci út 191-be (Optima irodaház). Cég nevet nem említettek, de Herr Erzsébetet kell keresnem, az ajándékátvétel egy órán át tart. Miről van szó?

Figyelt kérdés

#ajándék #váci #Optima #herr erzsébet
2012. okt. 19. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jajj Zepter,be ne menj ...-csalás az egész!!!!
2012. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy még vannak emberek, akik bedőlnek az ilyeneknek.


Nyertél egy 1 órás előadást, amikor mindenféle több száz ezres sz@rt akarnak rádsózni.

2012. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig azt hittem már mindenki ismeri a Zeptert. Csak azt tudnám ez a cég, hogy tud így életbe maradni, annyi dolgozóval.
2012. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyáron a 87 éves szomszéd nénit húzták be egy 300.000 ezer forintos lámpa vásárlással.Most akarják végrehajtóhoz adni a tartozást,mivel a néni vissza akart lépni,az OTP meg volt olyan kedves,hogy 24 órán belül kifizette a ZEPPTERNEK a pénzt.Tehát a banknak tartozik szerencsétlen.Itt már házhoz is jöttek,hogy nyert ajándékot...személyesen átadhatják??És meg is keresték otthon.
2012. okt. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szépen meghallgattam az előadást, megnéztem a bemutatót is (időmbe belefért), de nem vettem semmit, majd megkaptam a zepter késélezőt ajándékba, amit azóta is használok.
2012. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A Zepter azért nem volt olyan gyanús, mert itt valamilyen egészségügyi dologról hablatyolt, nem világítástechnikáról...
2012. okt. 23. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
A Zepter nem is a világítástechnikát foglalja magába.
2012. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 erika60eb válasza:
Én voltam már efféle zepter bemutatón és bár nem vásároltam, de a megígért ajándékot megkaptam. A csomagban volt két krém minta egy zöldséghámozó és egy késélező. A telefonban ezt mondta el a férfi.
2013. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!