Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csinálják a mai fiatalok?

Hogyan csinálják a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

Instagramon szoktam látni, illetve a valóságban is... Hogy a velem egy idősek, huszonévesek...

Rollsokkal, Bentleyel, Ferrarikkal, vadiúj AMG Mercikkel szelik az utakat, barátnőjüket szigetekre viszik nyaralni, minden csillogás...

Hogyan csinálják? Olyan családi háttér van, ami hetente új 30-50 milliós kocsi váltásokat megengednének?


Bevallom, hogy az irigységből keveredtem ide, én akármennyit dolgozok b@szhatom :D


Hogy csinálják, milyen buliba vannak benne? Tőzsde? Bitcoin? Piszkos dolgok? Miből? :D


2021. nov. 2. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Gazdag emberek mindig is voltak, gazdag fiatalok, gazdag szülőkkel. Csak akkor nem volt közösségi média és nem láttuk, legfeljebb az utcán. A gazdag gyereknek akkor is volt német autója és nem ladával járt, meg a barátnőt sem csak a Balatonra vitte, hanem lehet elrepültek Amerikába. Most egyre inkább a képmutatás korát éljük, nem minden valódi amit látsz. Ismerek olyat aki kölcsön autókkal pózol, tökéletes életet mutatnak be, még nyaralnak is, de aztán azt nem mutatják, hogy hó végén már kenyeren meg vízen élnek, mert fontosabb a csillogás. Az ultra gazdagoknak nem kell bizonygatni, hogy gazdagok, mert mindenki tudja. Persze van néhány ilyen ismerős, de azt azért nem mondanám, hogy minden második haver milliárdos életet él, csak a szolidabb életvitelűek is próbálják a legjobb arcukat mutatni a közösségi médiában.
2021. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell irígykedned, nincs miért. Egyrészt sok a kamus ezek közül. Élő bizonyítéknak itt van a "sztárénekes" Fekete Dávid. Naponta posztolt a látszólag tökéletes életéről. Szép feleség, fullos kocsik, tetőtől talpig Hugo Boss, stb. Most a sitten nyomogatják az indiánok. Akkora adóssága van hogy soha nem fogja tudni visszafizetni. Egy legutolsó vesztes, nulla ember, egy átlag hajléktalan is jobb helyzetben van nála mert igaz hogy annak sincsen semmije de legalább nem úszik az adósságban. Szóval ennyit a kirakatéletről. Aki meg tényleg dúsgazdag az meg egy idő után nem tud szívből örülni a tárgyaknak amik körbeveszik. Pont azért amiért minden gond nélkül elérhető neki ezért nem is értékeli azokat igazán. Én telibe le$z@rom az egész instás highlife parádét, nekem legyen meg az ami kell(megvan), ezen felül én nem görcsölök semmin.
2021. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amire szükségem nekem is megvan, szóval emiatt nem panaszkodhatok... Csak nem értettem, hogy amíg én ezerrel melózok, addig Ők láblógatással leköröznek :D

Mindegy, amire szükségem van az megvan ez a lényeg! :D


(de ha bárki tud nagybulit szóljon :DD)

2021. nov. 2. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:

"Rollsokkal, Bentleyel, Ferrarikkal, vadiúj AMG Mercikkel szelik az utakat, barátnőjüket szigetekre viszik nyaralni, minden csillogás..."


Ezeket az autókat lehet bérelni az átlag embernek is pl megnéztem egy (ez mondjuk nem magyarországon van) bugatti chiron 70.000 forintért bérelhető némrtországban münchenben a sziget meg hát az olyan hogy látod mennyien vannak ott nem olyan húzó az ár.

2021. nov. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!