Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most lesz az első mindkettőből...

Most lesz az első mindkettőből! Foxpost házhoz szállítással adok fel csomagot és bankkártyával fizetek? Hogyan?

Figyelt kérdés

Könnyen lépésről lépésre mit kell csinálni?

Egyelőre becsomagoltam egy dobozba a csomagot. Mi a következő lépés?

Kellene valószínűleg egy csomagszám. Kint nincs net a telefonomon. Itthonról kell megoldani a csomagszámos dolgot? Hogyan? Már néztem a Fox honlapot, de sok az infó nem értem és nincs hívható ügyfélszolgálatuk. Nyomtatni nem tudok mivel és a házhoz szállításhoz címke kell!

Plusz bankkártyával nem fizettem még. Mikor és hogy kell fizetni a bankkártyával az automatánál? Nagyon megköszönném előre is, ha valaki segíteni tud!



2021. nov. 3. 15:04
 1/4 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=FBqKWdQr8pY

0:58-nál!

Feladási QR kód nélkül fel se tudom adni? Nekem nincs netem kint!

A csomagszám hol van? Mit kell a dobozra írni?

Bankkártyás fizetésnél mit csináljak? Melyik részét kell a bankkártyának rakni és hová?

Bár felraktak volna egy átlátható részletes videót.

2021. nov. 3. 15:31
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak fizetés után nyílik ki az ajtó amibe a csomagot rakják? Ha nem nyílik ki mit kell tenni?
2021. nov. 3. 15:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó lenne segítség...
2021. nov. 3. 19:30
 4/4 anonim válasza:
100%

Ahhoz hogy igénybe tudd venni a foxpost házhozszállítási szolgáltatását, regisztrálnod kell a foxpost.hu oldalon. Regisztráció után érkezni fog egy email címet megerősítő üzenet. Kövesd az abban leírtakat.

Majd ezután belépsz az oldalra és az "Új csomag feladása" opciót kiválasztva meg kell adnod a címzett adatait.

Házhozszállításnál kötelező a csomagcímke. Ha esetleg otthon nem tudsz nyomtatni, akkor az adatok megadásánál van egy mezőben, ahol jelezheted, hogy "Címkenyomtatást kérek". Ilyenkor a csomagcímkét a futár fogja kinyomtatni és felragasztani a csomagra.

Az adatok kitöltése és mentése után megkapod a csomagcímkét vagy a feladási kódot. Ezután csak el kell menned a hozzád legközelebbi automatához.

Az automata kijelzőjén a Csomagküldés opciót kell választanod és csak követned az utasításokat. Ha nyomtatsz csomagcímkét, akkor beolvastathatod a vonalkódját vagy ha nem nyomtattál csomagcímkét, akkor megadhatod a feladási kódot. Válaszd ki a fiók méretét és fizess bankkártyával. Csak ezután fog kinyílni a rekesz, ahova tedd be a csomagot és csukd be az ajtót.

2021. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!