Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utál ennyire látványosan...

Miért utál ennyire látványosan, mikor nem is ismer?

Figyelt kérdés
Idén mentem gimnáziumba, és voltam már gólyatáborban is. Az egyik srác, már a gólyatábor óta kerül, elég látványosan, és baromi szarul esik, mert nem is beszéltem vele, csak egy csoportban voltunk. És osztálytársak is leszünk még 4 évig, és annyira látványosan utál, és kerül, hogy még facebookon sem jelöl vissza ismerősnek. Annyira rosszul esik, és tudom, hogy valamiért utál, de nem tudom miért, mert nem is szóltam hozzá, soha a büdös életben még csak a közelében sem voltam. Meg sem merem szólítani, mert annyira látom rajta hogy utál. Nagyon nehéz helyzetbe hoz, mert nem vagyok könnyen megnyíló típus, így is nehéz lesz a beilleszkedés, de úgy hogy még ő is ezt csinálja... :( nagyon rosszul esik, és nem tudom miért. Szerintetek mi oka lehet rá?
2010. szept. 3. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fél tőled...? Nem pletykáltak rólad valamit? De nem meséltél sokat róla... félénk típusnak tűnik ő is?
2010. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én még jó fejnek is tartottam meg minden, de akkor is :S Nagyon bántó módon viselkedik
2010. szept. 3. 19:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ilyen tipikus nagy arc az osztályban... és nem tudom hogy mit pletykálhattak volna rólam :( Szerintem semmit, de nem tudom :(
2010. szept. 3. 19:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, hogy fél tőlem... nincs rá oka, sokat hülyéskedtünk úgy együtt a csoporttal.
2010. szept. 3. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:

meni oda és kedvesen kérdezd meg hogy mér utál.:D


lehet hogy ő edward te meg bella és jó szagod van^^ csak vicceltem:D de ha belegondolunk megeshet..:D

2010. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerelmes sztem
2010. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!