Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan nőhetnék még 10-15 centit?

Hogyan nőhetnék még 10-15 centit?

Figyelt kérdés
A gond az hogy már 21 éves vagyok és csupán 140 cm. Mindig egészségesen éltem és most is, de valamiért csak ekkorára nőttem. A kérdésem az lenne hogy lehetséges e hogy növök még 10-15 centit? Legalább 150 magas szeretnék lenni. A szüleim sem magasak: apum 160, anyum 144 cm. 21/N

2021. nov. 4. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen legfeljebb széltében fogsz nőni.
2021. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nagyon el vagyok keseredve amiért ilyen alacsony vagyok :(
2021. nov. 4. 21:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb fogadod el, annál kevésbé teszed tönkre az életedet a nyafogással.

Én például a 165 centimmel tökre örülnék egy 140 magas asszonynak.

2021. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elfogadni nem tudom, már évek óta ezen rágódok. De valami csak kell legyen amitől nőhetnék még. Segítsetek kérlek
2021. nov. 4. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:

21 évesen ezzel nagyon elkéstél. Évek óta lezárultak a csontvégeid, esélytelen, hogy egy centit is nőjél, nemhogy 15-öt. Ez még fiúknál is nagyon ritka ilyen korban, lányoknál meg maximum egy extrém későn érő hormonzavarosnál lehetséges, akinek ilyen 18 évesen kezdődtek a pubertástünetei.

Nem fogsz nőni, fogadd el. Alacsony meg azért vagy, mert a szüleid is azok, pláne anyukád. Az sajnos nem törvényszerű, hogy a gyerek túlnövi őket, 5-10 cm mínusz is előfordulhat, 4 meg pláne. Sajnos a te esetedben ez 140 cm-t jelentett.

Inkább hozd ki magadból, amit tudsz. Öltözz csinosan, légy ápolt, kedves, vágass egy jó frizurát, sminkelj, ha akarsz. Találj egy hobbit, amit szeretsz. Mindegy, hogy ez sport (nem feltétlen kosarasnak kell menni persze, de pl egy lovaglásban, csapattáncban nem számít a magasság - sőt, egy akrobatikus táncnál a kicsiket kifejezetten szeretik is emelni, mert könnyűek), zene, rajzolás, festés, kirándulás, sütés, főzés, írás, nyelvtanulás, akármi, csak élvezd csinálni. Tanulj valamit, ami érdekel, hogy legyen egy jó munkád, amit szeretsz. Igen, modell, rendőr, stewardess nem lehetsz 140 cm-el, de máshol senkit nem fog érdekelni a magasságod, ha mellé magabiztos, képzett vagy.

Az egész maszlag lényege, hogy fogadd el önmagad, légy pozitív és akkor a környezeted is így fog hozzád állni.

2021. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jó, de ő nőni akar és kész. Biztos van valami csítkód, iddqd vagy hasonló amit begépel a kis agyába és akkor a kromoszómái hirtelen övekedési hormont kezdenek termelni, nem?

Csak nem árulja el neki senki.

2021. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
11:01 köszönöm, de épp az a gondom, hogy amiatt mert ilyen alacsony vagyok nincs önbizalmam sem. :( semmire sem vagyok jó.
2021. nov. 5. 15:25
 8/12 A kérdező kommentje:
11:48 ezt komolyan mondod? Lehetséges az ilyesmi?
2021. nov. 5. 15:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, de nem mondjuk meg, hogyan.
2021. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát köszi :)
2021. nov. 5. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!