Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnék a...

Hogyan változtathatnék a helyzeten? Egyszerűen unom az iskolát.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, de egyszerűen nincs kedvem iskolába járni. Unom, hogy minden napom ugyanolyan, 7-8 óra iskola, utána késő délután hazaérek, ebéd, házi feladat, és már este is van. Ez megy minden nap, és utána jön egy rövid hétvége ami nagyon hamar eltelik, és kezdődik megint elölről. Nem a közösségről van szó, a tanárokkal sincs baj, egyszerűen unom. Mi tévő legyek?

2021. nov. 7. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Saját tapasztalatból tanulja meg legjobban az ember majd később csak,mikor már nem tud változtatni rajta,hogy mit is kellett volna helyesen tennie egy adott döntésképtelenség kapcsán.
2021. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A többi diák is ilyen helyzetben van. Alkalmazkodj.

Ha dolgozni mennél, ugyanez lenne: reggel munkába, dolgozol egész nap, haza mész fáradtan, kis kikapcsolódás, vacsora, tévé, alvás.

2021. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez lesz ha dolgozni fogsz, szokd meg. Én se szeretem, de sajnos muszáj valamiből megélni. Mondom ezt úgy, hogy én amúgy szeretem amit csinálok, de napi 8 órában, határidőre nekem is sok.
2021. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam addig, amíg egy nyáron három műszakban dolgoztam egy gyárban. Ezután már nem untam az iskoláimat.
2021. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akik szerint ez lesz a munkahelyemen is és hogy nincs célom annak üzenem hogy céget szeretnék alapítani és ha hiszitek ha nem, el lehet érni, hogy semmit se dolgozz, mégis milliomos legyél (és ehhez nem kell az egész fiatalkoromat egy iskolában eltölteni)
2021. nov. 7. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van, el lehet érni, ha a minimálbéres biorobotjaid mindent megcsinálnak. Valakinek ki kell termelnie azt a pénzt. Ha nem te vagy, más fogja helyetted, aki olyan helyzetben lesz, mint a legtöbb dolgozó ember: éhbérért gürcöl.
2021. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az a célom hogy másokat kínozzak a saját meggazdagodásomért, sőt, épp ellenkezőleg
2021. nov. 7. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!