Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek ötlete arra,...

Van valakinek ötlete arra, hogy hogyan szedjem ki a zöld színű üvegfestéket a szürke színű pólómból? Kérlek osszátok meg gondolataitokat.

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, tény, hogy az üvegfestéket nehéz kimosni. Egyszer én is beleültem, egy száradófélben levő példányba xD De a lényeg az, hogy mi ugyan rögtön kimostuk, így nem száradt bele, meg semmi. De vannak nagyon jó (bár drága) mosószerek. Pl. a Vanish (vagy mit tudom én hogy kell leírni, a tv reklámozza, úgy kell kiejteni, hogy "venis" és rózsaszín xD)Szóval ezek a drágák általában kimossák :)
2010. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tudom, hogy a kérdezőn már nem segít, de jön a Karácsony, hátha valakinek hasznára lehet a válasz.Lányom keresztelőruhájában látott neki az üvegfestékezés tudományának. Azt hittem rosszul leszek, aznap már nem is foglalkoztam a folt eltüntetésével. Másnap nekiestem vanish szappannal és minden folt kijött belőle. Nem tudom, hogy csodaszer, vagy csak az anyaggal volt szerencsém, de nekem sikerült!
2011. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!